Як з паперу зробити пілотку. Як зробити пілотку з паперу.

Папір - це легкодоступний і простий в роботі матеріал. З неї виходять прекрасні вироби. Чому б не зробити разом зі своїм малюком пілотку з паперу? Час пройде з користю, та й саморобка вийде приголомшливою.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - клей;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Прямокутний аркуш паперу складіть навпіл. Звичайно, використовувати можна і звичайний лист паперу формату А4: в цьому випадку пілотка вийде маленькою. Щоб саморобка вийшла нормальних розмірів, використовуйте прямокутний ватман, газетний лист або подарунковий папір.
2
Папір розкладіть так, щоб її вузька сторона розташована була вгорі і внизу. Зігніть аркуш навпіл. Обов'язково перевірте, щоб сторони збігалися, після чого лінію згину добре пропрасуйте.
3
Зігнутий лист паперу покладіть перед собою так, щоб лінія вигину виявилася зверху. Потім загніть верхні кути до середини: в результаті вийде остроконечная шапка.
4
Після цього нижній край листа підігніть догори, а потім куточки загніть усередину. Переверніть заготовку на іншу сторону і виконайте ті ж операції. Куточки обов'язково підклейте, адже в іншому випадку вони будуть топиріться і відгинатися, через що саморобка втратить свій зовнішній вигляд.
5
Після того як клей підсохне, складіть пілотку навпіл і злегка потягніть за центральну частину. Куточки складеної пілотки повинні покривати один одного. Такі маніпуляції дозволять зміцнити конструкцію.
6
пілотки зробити можна і дещо по-іншому. Для цього виріжте з паперу квадрат. Потім зігніть аркуш по горизонталі навпіл, а потім краї підігніть до середини.
7
Зігніть верхні кути усередину і розправте їх. Слідом за цим загніть краю так, щоб вийшов прямокутник, і переверніть заготовку. Одержаний прямокутник зігніть кілька разів, розправте пілотку і злегка пріплюсніте її: саморобка готова.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: шви повинні бути рівні й акуратні, інакше саморобка вийде негарною.
Корисна порада
Щоб пілотка з паперу виглядала нарядно і веселіше, попросіть дитину прикрасити свою саморобку акварельними фарбами і дайте їй підсохнути.