Як бути завжди стрункою.

Зайва вага приносить не тільки розлади від власного відображення в дзеркалі, але і не самим кращим чином позначається на вашому здоров'ї. Ваша половинка буде продовжувати любити вас навіть із зайвими кілограмами. Але якщо ви хочете мати міцне здоров'я, краще навчитися зберігати стрункість свого тіла.
Інструкція
1
Ні для кого не секрет, що найбільше на вагу людини впливає харчування. Саме з нього потрібно почати, щоб керувати своєю вагою. Привчіть себе не вистачати зі столу все підряд, а спочаткуаналізувати, чи дійсно вам хочеться це з'їсть, і наскільки це корисно. Раціональне харчування - це оптимальне відповідність жирів, білків і вуглеводів в харчуванні, яке людина отримує.
2
Одна з головних помилок тих, що худнуть або тих, хто боїться погладшати - надто суворе обмеження себе в їжі. Найчастіше в результаті цього організм відчуває дефіцит корисних речовин. Правильне харчування в першу чергу має бути різноманітним. Все має бути в міру. Якщо ви не можете жити без якогось шкідливого для фігури страви, не варто мучитися і повністю відмовити собі в ньому. Їжте його не більше двох разів на місяць, а в свій щоденний раціон дозволите їжу, в корисності якої у вас не буде жодних сумнівів.
3
Чималу роль відіграє і періодичність прийому їжі. Привчіть себе давати підживлення організму не менше п'яти разів на день. Між традиційними сніданком, обідом і вечерею з'їдайте фрукт, овоч або жменю горіхів. Це дозволить вам не відчувати гострого почуття голоду і не переїсти під час повноцінного прийому їжі.
4
Хорошому травленню і зменшенню апетиту сприяє питво чистої води. Вважається, що людині необхідно випивати два літри води на добу. Існує багато суперечок навколо цього питання. Якщо вам здається, що два літри ви навряд чи подужаєте, почніть пити по літру щодня. Коли це стане вашою корисною звичкою, організм сам підкаже, що необхідно збільшити кількість рідини. Іноді замість спраги може здаватися, що ви зголодніли. Не дайте обдурити себе. Не йдіть одразу до холодильника, спочатку випийте кілька ковтків води. Якщо відчуття голоду не минуло, з чистою совістю сідайте за стіл.
5
Життя - це рух. І для збереження стрункості воно просто необхідно. Почніть регулярно займатися спортом. Зараз існує велика кількість різноманітних методик, видів фітнесу. Та й традиційні види спорту ніхто не відміняв. В будь-якій справі головна ознака успіху - це регулярність. Зробіть роботу над своєю фігурою звичним, щоденним ділом. І тоді відображення в дзеркалі буде радувати день у день довгі роки.