Як в Фотошопі прибрати червоність особи.

В процесі обробки знімків, зроблених в прохолодну погоду, доводиться стикатися з необхідністю виправити відтінок почервонілої шкіри. Це можна зробити за допомогою маски і вибіркової корекції кольору.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Завантажте знімок в програму Photoshop, застосувавши опцію Open меню File. За допомогою опції Selective Color групи New Adjustment Layer меню Layer накладіть на фотографію коригуючий шар.
2
У списку Colors що відкрилися налаштувань фільтра виберіть пункт Reds. Відстежуючи зміна кольору на почервонілому ділянці шкіри, зменшіть за допомогою регуляторів кількість чорного і маджента. Решта відтінки налаштуйте так, щоб оброблюваний фрагмент придбав природний вигляд. Можете не звертати уваги на те, що коїться з квітами на всіх інших областях знімка.
3
Замість Selective Color можна скористатися опцією Hue/Saturation, що знаходиться в тій же групі. Виберіть із списку Edit в настройках фільтра пункт Reds або Magentas залежно від того, які складові переважають на редагованому ділянці. Змініть відтінок і насиченість кольору за допомогою регуляторів Hue і Saturation.
4
Клацніть по масці коректування шару і застосуйте опцію Invert групи Adjustments меню Image. Результат застосування фільтра зникне, а маска з білої перетвориться в чорну.
5
Відновіть дію коректування шару на ділянку з почервонілої шкірою. Для цього освітлити над ним маску інструментом Dodge Tool, вибравши пункт Shadows зі списку Range в панелі налаштувань. Якщо ви випадково висвітлили маску більше необхідного, затемните її інструментом Burn Tool.
6
Інший спосіб прибрати почервоніння полягає в корекції картинки в колірних каналах. Створіть копію знімка опцією Duplicate Layer меню Layer і відкрийте палітру Channels.
7
Клікнувши по черзі на синій і зелений канали, ви зможете помітити, що почервоніння виглядає як темний ділянку. Акуратно освітлити цей фрагмент в обох каналах. Першим обробіть канал, в якому почервонілий ділянка виділяється більш чітко. Перевірити результат корекції можна, включивши канал RGB.
8
Для отримання реалістичного зображення змішайте вихідний знімок з відкоригованим варіантом. Для цього перейдіть в палітру шарів і зменшіть величину параметра Opacity для зміненого знімка.
9
Збережіть відретушувати фото в файл jpg опцією Save As меню File.