Як відновити файли на телефоні.

Відновлення випадково видалених файлів на телефоні - нестаріюча тема для обговорення на всіх форумах, присвячених мобільним пристроям. Вирішення цього завдання потребує залучення додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - програма Recuva
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Recuva, призначене для відновлення файлів із кошика настільного комп'ютера і і знімних носіїв. Програма працює з більшістю форматів карт пам'яті, використовуваних в сучасних моделях телефонів і розташовує фільтрами, що дозволяють зробити сортування по імені або розширення потрібного файлу. Відмінною особливістю програми є можливість запуску зі знімного USB-накопичувача. Програма підтримує практично всі файлові системи і може працювати з документами, повідомленнями електронної пошти, зображеннями, аудіо- та відеофайлами. При цьому додаток Recuva є безкоштовним і вільно поширюється в інтернеті.
2
Запустіть встановлене додаток Recuva і виберіть метод підключення до дисків, що містять віддалений файл у першому діалоговому вікні програми. Пропонуються два варіанти - використання Active Sync і підключення до знімного диску пам'яті телефону. Вкажіть тип файлу, що підлягає відновленню в наступному діалоговому вікні програми і застосуєте прапорець на полі папки або диска, з якого був видалений файл в третьому діалоговому вікні.
3
Підтвердіть виконання обраної завдання, натиснувши кнопку «Почати» у вікні «Майстер Recuva» і дочекайтеся завершення процесу пошуку потрібного файлу. Виберіть бажане місце збереження знайденого файлу в наступному діалоговому вікні і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK. Зверніть увагу на те, що розробники програми рекомендують зберігати відновлювані файли на жорсткому диску комп'ютера, а не в пам'яті телефону. Проконтролюйте процес відновлення файлу в діалоговому вікні програми і, при необхідності, перенесіть відновлений файл в пам'ять телефону.