Як в Opera заблокувати сайт.

Набридло, що ваша дитина замість уроків грає онлайн або зависає в соціальних мережах? Або вам заважає реклама, вискакують банери і інші картинки на часто відвідуваних сайтах ? Тоді заблокуйте сторінки або які-небудь елементи на сайтах .
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - браузер Opera.
Інструкція
1
Відкрийте інтернет-браузер Opera. Вгорі є меню. Якщо його немає, в лівому верхньому куті натисніть на «Меню» (під символом браузера) і поставте галочку навпроти рядка «Показувати меню».
2
Зайдіть у вкладку «Інструменти». Виберіть пункт «Загальні настройки». Вікно налаштувань можна також викликати шляхом натискання клавіш Ctrl + F12.
3
Відкрийте вкладку «Розширені». У ній зліва представлена колонка. Виберіть у ній напис "Вміст".
4
Клацніть внизу по кнопці «Заблокований вміст». Щоб закрити доступ до сайту, у вікні введіть один або кілька сайтів і натисніть «OK». Тепер при спробі відкрити зазначені в списку сайти браузер Opera виводить попередження, що веб-адреса блокований.
5
Заблокуйте деякий вміст сайтаБлокіровка сайтів може бути частковою. Якщо вам необхідно приховати лише деякі елементи сайту, зайдіть на нього в браузері Opera і клацніть правою кнопкою миші. Виберіть рядок «Блокувати вміст» і клацніть по тим елементам, які ви хочете приховати. При натисканні на кожен об'єкт на ньому з'явиться червона лінія з написом «Блоковано». Вгорі вікна знаходиться меню з блокування вмісту. Натисніть на кнопку «Готово», яка розташована праворуч. Тепер непотрібні картинки або інша інформацію не будуть видні.
6
Закрийте доступ до сайтів через файл hostsМожно заблокувати сайт на комп'ютері. Для цього увійдіть в локальний диск C - Windows - System32 - Drivers - etc. Натисніть 2 рази на файл hosts. Вийде вікно із запропонованими програмами, виберіть у списку «Блокнот» і натисніть «ОК». У самій нижній рядку напишіть IP-адресу сайту, який ви хочете заблокувати, і через пропуск ім'я його вузла. Можете вказати IP-адресу вашого комп'ютера (127.0.0.1). Наприклад: 127.0.0.1 www.vk.com
Корисна порада
Для відкриття доступу до закритих сайтів або їх конкретним об'єктам виконайте дії заново і зніміть блокування.