Як вставити клавішу на ноутбуці. вставити кнопку yjen, erf.

Комп'ютерна клавіатура, як і будь-яке технічний пристрій, досить чутлива до забруднень, крихтам, пролитої рідини і навіть до котячої шерсті. В результаті після певного часу використання клавіші ноутбука або просто відвалюються, або вимагають термінового порятунку.
Інструкція
1
Зняти або вставити назад клавішу ноутбука не так вже й складно. Для цього не потрібно бути досвідченим комп'ютерним користувачем, достатньо знати схему пристрою клавіатури і мати під рукою звичайну скріпку. Заміна будь-яких комп'ютерних клавіш починається з їх зняття. Тільки якщо на клавіатурі звичайного персонального комп'ютера ви обхопіть кнопку з двох сторін і різкими рухами витягнете, то робота з ноутбуком потребують більшої обережності.
2
Клавіші на ноутбуці більш плоскі, і якщо ви занадто сильно натиснете, кріплення клавіш можуть пошкодитися, і ви більше не зможете їх вставити. В результати робота на ноутбуці стане помітно утрудненою. Щоб не допустити ушкоджень, використовуйте звичайну скріпку. Для цього знайдіть канцелярську скріпку і розженете в пряму лінію. Потім повільно проденьте скріпку під нижню платформу клавіші і обережно потягніть не себе. Як правило, клавіша швидко піддається і легко зіскакує з бази.
3
Для зняття декількох клавіш використовуйте скріпку кілька разів, виконуючи аналогічну процедуру. Хоча не забудьте попередньо записати, з яких конкретно кріплень ви їх знімаєте, щоб не заплутатися з місцем розташування клавіш і потім правильно зібрати клавіатуру.
4
Після того як клавіша ноутбука знята, можна зайнятися чисткою клавіатури. Для зворотного процесу - установки клавіші на базу - необхідно бути не менше обережним, ніж при знятті. Встановіть клавішу ноутбука в вірне положення на базі прямо над потрібним кріпленням. Як тільки вона стане на своє місце, плавно придавите клавішу до платформи.
5
Не варто застосовувати силу - натискання повинно бути швидким, але легким, щоб не завдати шкоди влаштуванню. Коли натиснута клавіша зафіксується спеціальними пластиковими кріпленнями, клавіатура знову стане функціональною.