Як в Ubuntu запустити програму.

Напевно, всі чули про операційну систему Linux. Звичайно, вона менш популярна в порівнянні з Windows, але багато хто віддасть перевагу саме цю ОС. Якщо ви перейшли на Linux, то напевно помітили, що установка і запуск програм в ній здійснюється по-іншому.
Вам знадобиться
  • - компонент Synaptic Package Manager;
  • - диск з програмою.
Інструкція
1
Далі буде розглянуто цей процес на одній з найвідоміших версій Linux - Ubuntu. Для багатьох початківців користувачів для запуску установки програм краще скористатися компонентом Synaptic Package Manager, який дозволить без зайвого клопоту виконати дану процедуру.
2
Для запуску компонента виберіть System, далі - Administration і Synaptic Package Manger. У виниклому вікні введіть пароль адміністратора. З'явиться вікно, в якому буде список доступних для установки програм. Якщо серед нього немає тієї, яка вам потрібна, ви можете скористатися пошуком і знайти її в інтернеті. Можна здійснювати пошук за різними критеріями, наприклад, «Ігри», «Програми».
3
Оберіть потрібну вам програму . Навпроти неї поставте позначку, а потім також відзначте Mark for installation. Тепер установка додатку запущена. Почнеться завантаження обраної вами програми, а після її закінчення - безпосередньо сам процес інсталяції програми. Тепер все, що вам потрібно - це дочекатися завершення процедури. Закрийте вікно, натиснувши на Close. На цьому установка програми завершена.
4
Якщо у вас немає доступу до інтернету, ви можете встановити програми з диска. Для початку вставте носій в оптичний привід комп'ютера. Тепер відкрийте Synaptic Package Manager. Далі натисніть послідовно «Налаштування» - «Репозиторії» - «Програмне забезпечення Ubuntu» - «Програмне забезпечення сторонніх виробників» - «Додати компакт-диск».
5
Подальшої процес установки ідентичний діям, описаним вище, тільки без процедури скачування програми. В Ubuntu всі встановлені програми розбиті по відповідним категоріям («Інтернет», «Графіка», «Офіси», «Ігри» та ін.). Просто оберіть потрібний розділ, знайдіть в ньому програму і запустіть її.