Як вибрати сукню на весілля. сукні для торжества.

Весільне плаття має бути таким, щоб наречена відчувала себе в ньому найпрекраснішою дівчиною на світі. А це означає, що слід підбирати наряд, який приховає всі недоліки фігури і підкреслить її гідності.
Інструкція
1
Починайте пошук весільної сукні хоча б за 3-4 місяці до торжества. Деякі дівчата після утомливих походів по салонах і багаторазових примірок вирішуються звернутися до професійної швачці, щоб у результаті отримати плаття своєї мрії. Однак на придбання і тим більше на пошиття одягу потрібен час. Чим більше у вас його буде в запасі, тим краще.
2
Визначте, яку максимальну суму ви готові витратити. Якщо бюджет сильно обмежений, має сенс не купувати весільну плаття , а взяти його напрокат. У кожному разі визначення прийнятної вартості плаття допоможе вам звузити коло пошуку і не витрачати часу на примірку занадто дорогих моделей.
3
Вибрати найбільш відповідний колір. Не зациклюйтеся на білому: повірте, він йде далеко не всім. Брюнетці можна спробувати приміряти декілька сріблястих або ніжно-рожевих плаття в, блондинкам нерідко йдуть персикові, золотисті, світло-блакитні тони, а рудоволосий дамам - ніжні кремові відтінки.
4
Враховуйте свій тип фігури при виборі фасону. Не варто звертати увагу тільки на сукні з пишними спідницями, керуючись їх високою популярністю. Навпаки, дівчину з великими грудьми і повними стегнами такий фасон тільки спотворить. Не варто також захоплюватися корсетами, особливо якщо ваші груди невелика.
5
Пам'ятайте про прості правила вибору фасону. Невисоким дівчатам варто віддавати перевагу сукням з глибоким декольте, повним - з високою талією і без воланів, рюшів та інших пишних елементів. Щоб візуально зменшити свій бюст, вибирайте моделі з вирізом у формі букви V. Худеньким дівчатам слід звернути увагу на сукні з пишними рукавами, оборками, прикрасами на ліфі.
6
Фотографуйтеся кожен раз, коли приміряєте нове плаття . Так вам згодом буде набагато легше порівнювати різні варіанти і підбирати ті, які підходять найкраще. Зрозуміло, якщо ви відчуваєте себе в плаття незатишно, якщо воно чимось не подобається вам, то робити фотографію не варто.