Як виписати з приватизованої квартири.

Всі громадяни Росії стикаються з отриманням реєстрації, а також з випискою з квартири, будинки. Виписка з приватизованої квартири можлива при згоді зареєстрованого в ній людини. Причому останній не є власником житлового приміщення. Тоді обидва мешканця складають заяви в паспортному столі. При незгоді прописаного людини власником житлоплощі пишеться заява в суд, представляються вагомі докази в якості підстав до виселення.

Вам знадобиться

- Житловий кодекс РФ; - паспорт власника житла; - паспорт особи, якій власник житла хоче виписати; - бланки заяв; - документальні докази причин виселення.

Інструкція
1
Виписати іншої людини власник житла має права, тому що Житловий кодекс РФ передбачає можливість розпорядження квартирою, будинком його власником. Відповідно, ви як власник житлового приміщення поговоріть з особою, зареєстрованою в даній квартирі. Якщо він згоден виписатися добровільно, йдіть разом з ним в паспортний стіл.
2
Складіть на ім'я начальника паспортного столу в вашому місті заяву. Використовуйте для цього стандартний бланк. В "шапці" документа напишіть персональні дані особи, яку ви бажаєте виписати, в давальному відмінку. У змістовній частині пропишіть його прохання про виписку з даною житлоплощі. Вкажіть повністю адреса місця знаходження квартири, будинки. Попросіть людину, яку ви виселяє в добровільному порядку, підписати заяву, поставити дату. Протягом тижня особа, яка проживає з вами, випишуть. Не забудьте повідомити в комунальні служби про кількість зареєстрованих громадян. Адже за світло, воду, опалення нараховується залежно від кількості прописаних осіб на житлоплощі.
3
Іноді людина, зареєстрований в квартирі, не має частки в ній, добровільно не погоджується виписуватися з житлоплощі. Найчастіше йому просто нікуди прописатися. Тоді вам доведеться звернутися в суд. Складіть заяву з проханням виписки з житла, що перебуває у вашій власності, людини, зареєстрованого за даною адресою (вкажіть адресу вашої квартири, будинку). Якщо ви бажаєте виселити громадянина з якоїсь вагомої причини (нанесення побоїв, інші побутові події), тоді додайте до заяви документальні докази. Це можуть бути довідка з медичного пункту першої допомоги, виписка із справи поліції, заява від осіб, які проживають по сусідству.
4
Як правило, людині, яку виписують через суд, необхідно надати інше житло. Це може бути розмін квартири. Але якщо таке неможливо, то, швидше за все, мешканця залишать в якості тимчасово проживає на невизначений час.
5
При виписці дитини, яка не досягла повноліття, отримаєте довідку з опіки про дозвіл на здійснення таких дій. Без цього документа право на виписку власник житла не має. Виняток становлять батьки, які можуть зняти з реєстрації своїх дітей і прописати в іншому місці разом з собою.