Як виростити персик. Як смачно посмажити курку.

Виростити персикове дерево в саду так само легко, як яблуню або вишню. Але не у всіх регіонах ці солодкі і смачні плоди встигають визріти зважаючи короткого і прохолодного літа. Тому якщо ви не проживаєте в тому місці, де тепла погода близько 6-8 місяців, вирощуйте персик в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - кісточки від персиків;
  • - грунт;
  • - квітковий горщик;
  • - целофан.
Інструкція
1
Купуйте великі і стиглі персики. М'якоть з'їжте, а кісточки залиште в якості насіння. Але не можна з точністю сказати, що він перейме все сортові особливості материнського дерева. І не факт, що плоди на ньому взагалі з'являться. Але спробувати виростити «екзотичне» дерево все-таки можна.
2
Підготуйте родючий грунт і придбайте глибокий квітковий горщик. Брати грунт з городу небажано, тому що в ній міститься дуже мало поживних компонентів, які необхідні для нормального росту рослин. Якщо ви хочете виростити персик в городі, викопайте лунку і обов'язково покладіть в неї органічні добрива.
3
Замочите персикові кісточки в склянці теплої води на тиждень - це потрібно для того, щоб насіння набрякли і швидше проросли. Через 5-7 днів посадіть їх у заздалегідь підготовлену ємність і полийте водою кімнатної температури. Квітковий горщик поставте на підвіконня. При посадці у відкритий грунт закопуйте кісточку на глибину 8 см, лунку прикривайте целофаном.
4
Чекайте, поки з'являться сходи. На це може знадобитися кілька місяців. Так як кісточки можуть не прорости, рекомендується саджати відразу кілька насіння в різні горщики. Якщо ви використовували плівку, знімайте її в денний час доби, а на ніч знову прикривайте молоді посадки, щоб на них не падала роса.
5
Зробіть окулірування сплячою брунькою, коли висота деревця досягне 10-15 см. Якщо ви хочете зробити щеплення (проростає ниркою в шийку кореня), то почекайте до весни наступного року. В принципі, можна обійтися і без цього, якщо у вас не стоїть мета збирати великий урожай з персикового дерева.
6
Сформуйте крону, видаливши слабкі і сухі гілочки. Також ви можете надати їй будь-яку форму, яка вам подобається. Робити це потрібно, коли рослині виповниться рік з моменту посадки.
7
Забезпечте дереву рясний полив. Якщо ви вирощуєте персик у квітковому горщику, обов'язково зробіть отвір у дні, щоб через нього стікали надлишки вологи. Добрива вносите ранньою весною. Через кілька років з'являться перші плоди.