Як в Windows 7 відображати приховані файли.

Відображення прихованих файлів і папок в комп'ютерах, що працюють під управлінням ОС Windows версії 7, може знадобитися користувачеві при виконанні різних процедур сервісного характеру або усуненні певних проблем. Включення цієї функції не вимагає спеціальної підготовки або залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск». Перейдіть в пункт «Панель управління» і розкрийте посилання «Оформлення та персоналізація».
2
Розгорніть вузол «Властивості папки" і перейдіть на вкладку «Вид» діалогового вікна властивостей. Застосуйте прапорець в рядку «Показувати приховані файли, папки і диски» в каталозі «Додаткові параметри» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
3
Використовуйте інший метод включення функції відображення прихованих файлів і папок. Для цього розкрийте посилання «Мій комп'ютер» і натисніть кнопку «Упорядкувати». Вкажіть пункт «Параметри папок» в спадному меню і перейдіть на вкладку «Вид» в діалоговому вікні.
4
Застосуйте прапорець на полі «Показувати приховані файли, папки і диски» в каталозі додаткових параметрів і підтвердіть обрану дію, натиснувши кнопку OK.
5
Для того щоб відключити функцію відображення прихованих файлів і папок, необхідно повернутися в головне системне меню «Пуск» і знову перейти в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Оформлення та персоналізація» і розгорніть вузол «Властивості папки».
6
Скористайтеся вкладкою «Вид» в діалоговому вікні та знайдіть у списку додаткових параметрів рядок «Показувати приховані файли, папки і диски». Зніміть прапорець з знайденого поля і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
7
Зверніть увагу на те, що виконання всіх перерахованих вище процедур увазі наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера. Корпорація Microsoft не рекомендує включати функцію відображення прихованих файлів і папок з міркувань безпеки, хоча при проведенні деяких процедур ця функція необхідна.