Як малювати мак: поетапна інструкція. ка зробити фіолетовий колір.

Пишність літньої галявини можна передати за допомогою всього двох кольорів - червоного і зеленого. Контраст червоного маку і зеленої трави на малюнку стане максимально лаконічною і водночас виразною ілюстрацією настання літа.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу для акварелі;
  • - акварельні фарби;
  • - пензлик для акварелі;
  • - простий олівець.
Інструкція
1
Покладіть аркуш паперу для акварелі горизонтально. Розділіть його на чотири рівні частини горизонтальної та вертикальної центральними осями. У місці перетину осей кругом позначте серцевину квітки.
2
Визначте розмір маку на малюнку. Для цього короткими штрихами позначте кордону його пелюсток зверху, знизу і з боків. Відстань від верхньої межі листа до квітки має бути вдвічі менше, ніж від нижньої. Проміжки з боків зробіть однаковими. Від серцевини відступите вліво та проведіть пальцем вниз - це стебло маку .
3
Намалюйте нижній пелюстка квітки. Для цього проведіть дугу, праву її сторону опустіть на 5 мм нижче рівня серцевини, ліву підніміть на 1,5 см. Окресліть нижню опуклу частину пелюстки, додайте видиму внутрішню частину з боків дуги.
4
Від центру намалюйте лінію верхнього пелюстки - йому можна надати форму віяла. Його права сторона також знаходиться нижче лівої. Додайте два внутрішніх пелюстки напівкруглої форми.
5
Праворуч і ліворуч від маку намалюйте стебла і овальні коробочки на них. Лінії трави навколо олівцем не промальовувати.
6
Змішайте в окремих осередках палітри різні відтінки зеленого. Простір навколо квітки змочіть водою і нанесіть на папір зелений фон, додаючи до основної заливці світло-зелене листя рослин і темно-зелену тінь.
7
Змішайте червоний і жовтогарячий кольори. Набравши на пензлик фарбу, поставте дві великі краплі біля серцевини квітки. Розтягніть колір по зовнішній частині бокових пелюсток і по всьому нижньому пелюстці. Поки фарба не висохла, чистої пензликом зробіть кілька відблисків в правій частині нижнього пелюстки. Так само, але більш світлим відтінком, розфарбуйте верхню частину маку , відразу ж розмиваючи відблиски.
8
Додайте на зображення тіні. Для цього в основний відтінок в палітрі додайте коричневий і трохи зеленого. Зробіть декілька штрихів у підстави квітки, тонкими лініями підкресліть каемку нижнього пелюстки. Контрастними плямами намалюйте тіні на пелюстках в центрі і вертикальними лініями - на верхньому пелюстці. Світло-рожевим кольором торкніться відблисків біля серцевини. Тонким пензликом розфарбуйте саму серцевину.
9
Стебло маку заповніть холодним темно-зеленим під квіткою і теплим світло-зеленим в нижній половині.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R0m5HPQQzTY