Як зберегти шкіру рук.

У жіночих ручок багато недругів. Це і щоденна домашня робота, і миючі засоби, і морози чи спека на вулиці. Шкіра рук старіє дуже швидко, починає лущитися, тріскатися і набуває нездоровий вигляд. Щоб зберегти молодість шкіри рук надовго, треба дбати про рук ах з молодості, не забувати регулярно доглядати за ними.
Інструкція
1
Намагайтеся робити всю домашню роботу в спеціальних гумових рукавичках. Особливо, якщо ви використовуєте хімічні миючі засоби. Щоб рук і в рукавичках не потіли, насипте в них трохи тальку або дитячої присипки.
2
Змащуйте рук і спеціальним захисним кремом перед кожним миттям посуду або підлог, якщо вам незручно працювати в рукавичках. Такі креми покривають рук і тонкої захисної плівкою, що не змивається протягом досить тривалого часу.
3
Доглядайте за шкірою рук за такою ж схемою, як і за обличчям. Рукам необхідно регулярне очищення, зволоження та живлення. Не рідше двох разів на тиждень робіть пілінг. Можна використовувати магазинні скраби, а можна зробити самому. Змішайте рівні частини великої кухонної солі і оливкового масла. Втирайте круговими рухами цю суміш по всій поверхні долонь протягом декількох хвилин. Потім вимийте рук і в теплій воді.
4
Використовуйте хоча б раз на тиждень маски для шкіри рук . Вони живлять і зволожують шкіру. Найбільш ефективні нічні маски. Нанесіть ввечері на шкіру рук підходящу маску або жирний живильний крем. Потім надіньте тонкі поліетиленові рукавички, а поверх них вовняні або махрові рукавиці. Вранці шкіра рук буде ніжна і гладка, як у дитини.
5
Балуйте свої ручки масажем. Він покращує кровообіг, підвищує тонус шкіри, сприятливо впливає на м'язи і зв'язки. Не обов'язково звертатися в спеціалізовані салони. Можна робити масаж рук самостійно, вивчивши декілька нескладних прийомів.
6
Приділяйте особливу увагу не тільки долонях, але і шкірі на ліктях. Навіть якщо у вас бездоганний манікюр і красиві кисті рук , груба і шорстка шкіра на ліктях може зіпсувати все враження. Використовуйте скраби і пемзу, щоб позбутися від шорсткості. Не забувайте наносити живильний крем на лікті кожен раз, коли змащуєте долоні.
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб шкіра на руках завжди була ніжного молочно-білого кольору, додавайте в щоденний крем кілька крапель натурального лимонного соку. Він нешкідливо відбілює та дезінфікує шкіру рук.