Як відновити bad сектора.

Відновлення пошкоджених (bad) секторів на жорсткому диску можливо тільки за умови того, що пошкодження не є механічними. Фізичні дефекти не можуть бути виправлені не тільки в домашніх, але часто і у виробничих умовах. Відновлення пошкодженого жорсткого диска на низькому рівні може бути здійснене за допомогою спеціалізованого додатка HDD Regenerator.
Вам знадобиться
  • - HDD Regenerator.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер програму HDD Regenerator. Програма є платною, але має безкоштовну пробну версію. Запустіть встановлене додаток і вкажіть команду «Знайти, щоб ...» у верхній частині головного вікна програми. Дочекайтеся визначення всіх підключених жорстких дисків в наступному діалоговому вікні і вкажіть підлягає відновленню том. Натисніть кнопку «Пуск».
2
При неможливості отримання монопольного доступу до деяких розділів жорстких дисків програма запропонує завершити роботу всіх відкритих додатків і перезавантажити систему. Підтвердіть виконання дії, натиснувши кнопку Retry або закрийте всі програми в ручному режимі за допомогою утиліти «Диспетчер завдань». Зверніть увагу на те, що навіть невиконання перезавантаження не завадить додатком HDD Regenerator виконати відновлення пошкоджених секторів.
3
Введіть значення 1 в рядку Enter choice в новому вікні програми і підтвердіть свій вибір, натиснувши функціональну клавішу Enter. Проконтролюйте процес сканування вибраного диска в наступному діалоговому вікні і дочекайтеся завершення процесу відновлення, здійснюваного в автоматичному режимі.
4
Використовуйте можливість запустити додаток в режимі DOS для збільшення швидкості роботи програми. Для цього підключіть Flash-карту і запустіть додаток. Виберіть опцію «самозавантажними флешка USB ...» і вкажіть підключений том. Підтвердіть форматування диска, натиснувши кнопку OK у вікні попередження, і дочекайтеся завершення процесу відновлення пошкоджених секторів. Слід пам'ятати, що швидкість роботи додатку безпосередньо пов'язана з кількістю bad секторів і тому може зайняти до декількох діб безперервної роботи.
5
Зверніть увагу на те, що якщо необхідно перервати роботу програми, обов'язково потрібно користуватися кнопкою Esc і підтвердити своє рішення у вікні запиту системи повторним натисканням кнопки Esc.