Як поліпшити якість суміші.

Робота з поліпшення якості дитячих сумішей виробниками ведеться постійно. Більшість замінників виготовлено на основі тваринного коров'ячого молока, воно відрізняється від жіночого за складом і властивостями. В коров'ячому продукті більше міститься білка, солей і мінеральних речовин, але менше вітамінів, жирних кислот, амінокислот, вуглеводів. Адаптовані дитячі суміші роблять і на основі соєвого білка і козячого молока.
Інструкція
1
Для штучного вигодовування випускають сухі і рідкі, кисломолочні та прісні суміші . Кожен вид має свої показання, недоліки і переваги. Дивіться самі, що вам буде зручно використовувати, щоб не втратити в якості їжі для малюка. Рідкі замінники зберігаються дуже недовго, а щоб розвести суху суміш, потрібно взяти чисту безпечну воду.
2
У перші два-три тижні життя немовляти давайте йому прісний продукт, а потім поєднуйте кисломолочні і прісні суміші . Новонароджений потребує якісних адаптованих замінниках. Не давайте маляті до півроку «наступні формули», розраховані на дітей більш старшого віку. Завжди беріть суміші , що відповідають віку дитини.
3
Багато виробників пропонують різні лікувальні штучні замінники, але рекомендувати їх застосування може тільки педіатр. Уважно читайте інформацію на упаковці продукту. Вибирайте адаптовану суміш, де знижений рівень мінеральних речовин і білка. Вона збагачена таурином і вітамінами, в ній оптимізований жирно-кислотний і вуглеводний склад. Бажано до року життя дитини не застосовувати неадаптованих і частково адаптованих замінників.
4
Попросіть лікаря порекомендувати вам суміш, яка підходить вашій дитині. Але можна зорієнтуватися і по даній інформації, яка містить параметри оптимального складу замінника жіночого молока. Білок - не більше 15-17 г/л; співвідношення сироваткових білків і казеїну до 4 місяців - 60:40, до 6 місяців - 50:50; таурин - 40-50 г/л; цистин - 1,7 г; жир - 35-37 г/л; лінолева кислота - 5-6 г/л; карнітин - 10-15 мг/л; вуглеводи - 70-72 г/л; лактоза; мінерали (селен, кальцій, йод, фосфор, залізо, натрій, марганець, магній, цинк, мідь); вітаміни (біотин, холін, інозит, А, С, Е, D, К, РР, В12, В6, В3, В2, В1, F).
5
Якщо у вас все ж є хоча б невелика кількість свого молока, чергуйте штучне вигодовування з грудним. Це забезпечить немовляти захисними речовинами, що містяться тільки в жіночому молоці.
6
Проконсультуйтеся з фахівцем, не беріть першу-ліпшу упаковку дитячого харчування. Купуйте суміш в аптеках або великих магазинах, не беріть продукт на ринку.