Як позбутися від оніміння рук.

Оніміння рук - це зниження їх чутливості, що супроводжується відчуттям поколювання, «мурашок» і іноді порушенням рухливості в суглобах. Якщо оніміння рук стало часто вас турбувати, потрібно визначити причину і усунути її.
Інструкція
1
Як нормальна реакція організму, оніміння рук і може виникнути в результаті її тривалого перебування в одному вимушеному положенні або після повторюваних одноманітних рухів. Такими симптомами нерідко страждають люди, чия повсякденна діяльність пов'язана з монотонними діями: теслі, маляри, а також офісні працівники, які більшу частину робочого дня проводять за комп'ютером з мишкою в рук ах. Якщо ви займаєтеся такою роботою, і під час її виконання вас турбують періодичне оніміння, зробіть перерву і помасажуйте рук і.
2
Якщо ці відчуття стали виникати спонтанно, по кілька разів на день, зверніться до невропатолога. Можливо, через постійне перенапруження сухожиль виник їх набряк. При цьому виникає тунельний синдром - комплекс чутливих і рухових порушень, обумовлених здавленням судинно-нервового пучка на тлі часто повторюваних стереотипних рухів. Лікар призначить електроміографію для оцінки ступеня порушень і порекомендує лікування. Можливо, вам доведеться змінити професію.
3
Спровокувати ці неприємні явища може тривале перебування на морозі. Для позбавлення від нього помасажуйте і зігрійте рук і. Після цього всі симптоми повинні зникнути.
4
Періодичні оніміння рук супроводжують шийний остеохондроз. Це захворювання зустрічається досить часто і у молодих людей. Якщо вас крім втрати чутливості рук стали турбувати головні болі, больові відчуття в шиї і грудній клітці, зверніться до невропатолога. Лікар призначить комплекс обстежень та відповідне лікування.
5
Симетричне оніміння обох рук в поєднанні з порушеннями чутливості інших ділянок тіла зустрічається при полінейропатії - хронічному захворюванні нервів. Така патологія супроводжує цукровий діабет, розсіяний склероз, склеродермію та інші захворювання. При виникненні таких поєднаних проявів втрати чутливості зверніться до невропатолога, ревматолога і ендокринолога. Вам призначать обстеження і відповідну терапію.