Як назвати свій ресторан. Назва ресторанів.

Гарне назва ресторану вже само по собі збуджує апетит. Ресторанів стає все більше і більше, і підібрати вдала назва стає складніше. Є кілька нехитрих правил розробки назв - нейминга, які можуть у цьому допомогти.
Інструкція
1
Відмінними рисами вдалих назв будь-яких компаній, магазинів, ресторанів та іншого є, по-перше, їх оригінальність, по-друге, легка запам'ятовуваність, по-третє, відображення у назві сутності цього бізнесу і, по-четверте, позитивні асоціації назви. Розглянемо ці риси поподробнее на прикладі назви для ресторану .
2
По суті, оригінальним може бути будь-яка назва - дивлячись що у вас за ресторан і які його клієнти. Для молодих і успішних людей назва ресторану Vаніль може здатися цілком оригінальним. Ресторан "Покровські ворота" приверне увагу клієнтів старшого покоління. Цілком оригінальним здається назва рюмочної "Друге дихання", причому не тільки її частим відвідувачам. Запам'ятовуваність назви полягає в тому, що його не можна випадково переплутати зі схожими, і в тому, що воно не повинно бути занадто довгим, складним, багатослівним.
3
Добре, якщо в назві ресторану відбивається його кухня. Якщо ваш ресторан, припустимо, спеціалізується тільки на італійській кухні, то це має якось відбиватися в назві. Тут можна заперечити, що італійських ресторанів в Москві багато, і що майже всі їх назви представляють собою італійські або схожі на італійські слова, а також поняття, що викликають асоціації з Італією. Тим не менше, ці назви відразу дають клієнту інформацію, що перед ним італійський ресторан, тобто, розкривають його сутність, що має значення. Таким чином, цінує італійську кухню (а її любителів в Москві немало) мимо такого ресторану не пройде.
4
Ресторан - це смачна їжа, хороша компанія, ввічливе обслуговування, красива обстановка ... У деяких ресторану х це ще хороша музика або невелика бібліотека. Клієнт йде в ресторан насамперед за чимось з перерахованого. Гарне назва ресторану повинно викликати асоціації саме з подібними речами.
5
Алгоритм розробки назви ресторану приблизно такий же, як і для будь-якого іншого виду бізнесу. Спочатку досліджується цільова аудиторія - ті, кого ви розраховуєте бачити як своїх клієнтів. Очевидно, що молодим людям із середнім достатком сподобається зовсім іншу назву, ніж більш зрілим і заможним. Потім досліджуються ваші конкуренти - їх назви, їх успішність. Спочатку варто підібрати не менше 10 варіантів назви і потім вже, методом виключення, прийти до якогось одного варіанту. Можна попросити допомогти своїх знайомих - вони будуть як би тестувати ваші варіанти.
Досвід роботи - найголовніша частина вашого резюме. І від того, як ви цей досвід опишете, залежить, чи виявить роботодавець інтерес до вашого резюме. Тому опису досвіду роботи необхідно приділити особливу увагу. Це допоможе влаштуватися на гідну роботу.
Інструкція
1
При заповненні графи "досвід роботи" в резюме починати необхідно з останнього місця роботи, тобто з тієї компанії, в якій ви працюєте зараз або з якої звільнилися. Якщо ваш трудовий стаж налічує більше 10 років, варто вказати тільки ті місця роботи, в яких ви працювали останні 10 років. Ваші перші трудові досліди в такому випадку роботодавця не зацікавлять.
2
Розділ "досвід роботи" повинен виглядати приблизно так: "Компанія ХХХ, 2005-2008 гг.Сфера діяльності: надання юридичних услуг.Должность: юріст.Должностние обов'язки: розробка типових форм договорів оренди, купівлі-продажу нерухомого майна, консультування по операціях з нерухомістю, складання юридичних висновків, due diligence.Достіженія, участь у великих проектах: Робота за проектом ХХХ, участь в якості ХХХ, відповідав за ХХХ ".
3
З вищенаведеного випливає, що вкрай важливо описати сферу діяльності компанії і власне ваші посадові обов'язки. Якщо у вас було багато посадових обов'язків, опишіть ключові. При цьому орієнтуйтеся на те, що важливо для роботодавця, якому ви збираєтеся висилати резюме в даний момент. Опис досвіду роботи необхідно "підлаштовувати" під роботодавця.
4
Не забудьте вказати свої досягнення, участь у великих проектах (можливо, відомих у вашій області). При описі такої участі необхідно коротенько викласти суть проекту і вказати свою роль у ньому, перерахувати ті області, за які ви відповідали. Опишіть робочі досягнення, якщо такі є (наприклад, "підвищив продажу продукту на 20% за місяць").
5
Пам'ятайте, що резюме має бути коротким і дуже інформативним, оскільки у менеджера з персоналу часто немає часу переглядати всі резюме цілком. Постарайтеся своїм описом зосередити увагу менеджера на найуспішніших для себе робочих місцях, тобто на роботі в престижних компаніях, в яких ви займалися найсерйознішими проектами, набиралися важливого для даного роботодавця досвіду і піднімалися на посаді.