Як відкрити цукерковий магазин.

Одним з найбільш затребуваних і смачних бізнес-проектів може стати відкриття вашого власного цукеркового магазина . Солодощі ніколи не втрачають свого покупця, тому такі магазини зі смаколиками, як правило, завжди мають стабільний попит.
Вам знадобиться
 • - Статут;
 • - установчий договір;
 • - протокол, положення, рішення про створення організації, про призначення директора;
 • - свідоцтво про державну реєстрацію як юридичної особи;
 • - свідоцтво про постановку на облік в податковому органі;
 • - коди Держкомстату;
 • - виписка з ЕГРЮЛ;
 • - документи, що посвідчують асортиментний перелік і обсяг реалізованих товарів, умови транспортування, місце реалізації харчових продуктів;
 • - товарно-супроводжувальний документ;
 • - накладна із зазначенням часу, дати виготовлення, терміну реалізації швидкопсувних продуктів;
 • - документ, що засвідчує право використання приміщення;
 • - особиста медкнижку, попереджувальний талон про санітарні порушення.
Інструкція
1
Перше, що вам варто зробити, це відправитися по цукерковим магазина м конкурентів під виглядом звичайного покупця. Зверніть увагу на те, як оформлені магазини, яким видом цукерок і за якими цінами заповнені полиці. Запитайте у продавців назви продукції, яка найбільше користується попитом. Таким чином ви виявите до 10-20 видів цукерок, які варто закупити в свій магазин на самому початку. А, з'ясувавши політику ціноутворення конкурентів, ви можете зробити ціни на свої солодощі більш низькими, що відразу приверне до вас покупців.
2
Виберете відповідне приміщення під ваш магазинчик. Воно має бути затишним, але в той же час просторим. Не забувайте, що для зберігання цукерок і інших солодощів потрібно багато простору, а з часом асортимент буде збільшуватися. Тому беріть в оренду приміщення «на виріст». Воно може розташовуватися як в галасливому торговому центрі, так і в окремій будівлі.
3
Зручним як для вас, так і для покупців стане формат магазина по типу «супермаркет». Люди зможуть вільно прогулюватися між цукеркових стійок, роздивлятися різноманітність асортименту і набирати вподобані смакоту в корзину. А ви ж, в свою чергу, заощадите на продавцях.
4
Що стосується безпосередньо продавців, то непогано, якщо вони будуть розбиратися в продукції на високому рівні. Бажано знати всі назви, вміти вибудовувати шкалу популярності окремих видів цукерок. Також буде не зайвим, якщо продавець ознайомиться зі своїм товаром, адже спробувавши особисто, йому вдасться грамотніше і барвисто описати смак і склад, порадити саме те, що потрібно покупцеві.
5
Закупити для початку приблизно 30 видів шоколадних цукерок і до 15 видів карамелі. Також ви можете внести в асортимент магазина та інші солодощі: печиво, морозиво, халву, мармелад. Далі ви зрозумієте, яких видів варто докупити більше, якісь внести в перелік, а від яких позбутися. При правильному підході і увазі до покупцям ваш магазин повинен розширюватися і процвітати.
6
Завдяки яскравою обгорткою інтер'єр магазина потрібно всього лише доповнити, щоб він підкреслював і звертав всі погляди покупців саме на цукерки. Тому варто віддати перевагу однотонне оформлення в яскравих пастельних тонах з невеликими цікавими акцентами: фотографіями, картинками, розписом.
7
Зберіть весь перелік документів для відкриття магазина , отримаєте дозвіл на торговельну діяльність. Купіть і зареєструйте контрольно-касову машину, найміть продавців і знайдіть постачальників. Після всіх процедур сміливо приступайте до реалізації продукції, яка буде радувати як дітей, так і дорослих.
Корисна порада
Обов'язково ознайомтеся з усіма законами і постановами, вимоги яких необхідно дотримуватися при роздрібній торгівлі.