Як змінити зведення про фото. Як змінити властивості файлі.

Більшість файлів при перегляді їх властивостей видають певну інформацію. Зокрема, дату створення, програму, в якій вони були створені, і т.д. Іноді у користувача виникає необхідність повністю видалити або підправити дану інформацію.
Інструкція
1
Можливість правки інформації залежить від типу файлу. Наприклад, у вас є файл у форматі * .doc. Клікніть його правою кнопкою мишки, виберіть в контекстному меню «Властивості». Відкриється вікно, у вкладці «Сводка» будуть вказані дані про файлі . Якісь рядки піддаються редагуванню, якісь - ні. Наприклад, ви можете змінити ім'я автора, дату останньої зміни, тип використовувався додатки. Якщо ви набирали текст в редакторі Word від Microsoft, то змінити тип додатка можна так: відкрийте його в Open Office, змініть пару символів (потім можете все повернути на місце) і збережіть у форматі * .doc. Сводка зміниться, в ній не буде згадки про Microsoft Office.
2
Складніше змінити зведення фотографії. Наприклад, ви обробили фотографію в програмі Photoshop і не хочете, щоб в інформації про файлі збереглася згадка про цю програму. Для зміни зведення вам потрібна програма ExifCleaner. Знайдіть її в інтернеті, скачайте, відкрийте в ній підмет обробці зображення. Виділіть рядок з ним, в правій частині вікна програми з'являться дані про фотографію. Натиснувши кнопку Clean Setup, відзначте галочками рядки, що підлягають видаленню. Потім натисніть Quick Clean - всі вибрані дані будуть видалені.
3
Якщо вам треба не просто видалити, але замінити дані про фотографії, скористайтеся програмою ASDSee. Вона володіє багатими можливостями по роботі з зображеннями, може міняти і дані зі зведення файлу. Ви можете безкоштовно скачати 30-денну версію програми: http://www.softportal.com/software-51-acdsee.html.
4
Дуже хорошими можливостями по редагуванню зведення файлів зображень має програма Quick EXIF Editor. Її єдиний недолік полягає в незручному інтерфейсі. Скачайте і встановіть програму, запустіть її. Перед вами з'явиться невелике віконце. Натисніть кнопку Open і виберіть потрібний вам файл. У списку, в самому центрі програми будуть відображені метадані.
5
Відкрийте список, виберіть потрібний рядок (дані можуть бути в самому низу, тому простягніть повзунок). Потім відредагуйте дані в поле Value і збережіть зміни: натисніть кнопку Commit change (s), в новому віконці натисніть кнопку Save. Даним додатком краще користуватися в поєднанні з вже згаданою програмою ExifCleaner. Подивіться в ній повний список метаданих EXIF, знайдіть потрібну вам рядок і подправьте її (чи видаліть) в Quick EXIF Editor.
6
Іноді виникає необхідність змінити дані про час створення файлу. Найпростіший спосіб такий: встановіть системний час комп'ютера на необхідну вам дату. Відкрийте потрібний файл і збережіть його під іншим ім'ям - в зведення буде додано встановлене системне час.