Як оживити плеєр.

Не поспішайте міняти MP3- плеєр , не вмикається. Багато несправності кишенькових програвачів є оборотними і піддаються усуненню в домашніх умовах. Після цього апарат, можливо, буде ще довго служити вам.
Інструкція
1
Вимкніть плеєр від комп'ютера, здійснивши при необхідності процедуру безпечного видалення, передбачену у вашій ОС. Від'єднайте навушники, а при наявності знімних батареї і карти пам'яті відокремте їх.
2
Розберіть плеєр . Використовуйте для цього викрутки, призначені для ремонту мобільних телефонів. При наявності прихованих гвинтів знайдіть їх в батарейному відсіку, а також під наклейками, декоративними елементами. Вчіть, що їх пошкодження позбавляє права на гарантійний ремонт. При необхідності обережно розчепити засувки.
3
Якщо знімного акумулятора немає, він знаходиться всередині корпусу. Кабель батареї, яка підключається роз'ємом, від'єднайте, а припаяний - відпаяти, не допускаючи коротких замикань. В обох випадках замалюйте полярність приєднання провідників.
4
Огляньте плату на предмет наявності білого або зеленого нальоту. Якщо він є, видаліть його за допомогою чистого спирту. Не допускайте його потрапляння в дисплей, інакше виникнуть некрасиві плями. Чи не застосовуйте розчинники, воду, алкогольні напої, і т. П. Дайте спирт повністю висохне.
5
За допомогою мультиметра (обов'язково цифрового, щоб вимірювальний струм був обмежений) продзвоните все кнопки. Можливо, одна з них вийшла з ладу і тепер постійно замкнута. Також переконайтеся, що при натисканні все кнопки замикаються, особливо кнопка включення. Несправні кнопки замініть.
6
Якщо плеєр перестав заряджатися від USB, але передача даних здійснюється, або навпаки, перевірте роз'єм, шлейф від плати до роз'єму (при його наявності) а також шнур. Усунете обриви в них. Чи не переплутайте провідники. В деяких плеєр ах USB-порт спочатку використовується тільки для передачі даних або, рідше, тільки для зарядки.
7
Вбудований акумулятор, якщо він є, підключите назад, дотримуючись полярності і не допускаючи коротких замикань. Зберіть плеєр в зворотному порядку. При наявності знімних акумулятора і карти пам'яті встановіть їх на місце. Перевірте роботу плеєр а у всіх режимах, наявність реакції на натискання всіх кнопок, зарядки і передачі даних при підключенні до комп'ютера.
Зверніть увагу
Не беріться за ремонт плеєрів Apple, не володіючи достатньою кваліфікацією. Їх розбирання та збирання досить складні.