Як визначити, Яка у мене веб-камера. Як дізнатися назву веб камери на ноут.

При покупці веб-камери з рук іноді досить важко визначити виробника, а також конкретну модель. Для цього існують спеціальні способи і програми, за допомогою яких можна отримати цю інформацію.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Everest Ultimate Edition.
Інструкція
1
Перед використанням спеціальних програм рекомендується спробувати інші способи, оскільки такі утиліти, як правило, купуються за гроші. В інтернеті є сервіс, за допомогою якого можна знайти потрібні драйвера для невідомого пристрою, а також завантажити їх.
2
Скопіюйте наступне посилання http://devid.info/ru/, відкрийте нову вкладку і вставте вміст буфера обміну в адресний рядок. Натисніть клавішу Enter для завантаження сторінки. Перед вами з'явився пошуковий блок, в який необхідно вставити код драйвера. Цей код можна дізнатися тільки після перегляду аплету «Властивості веб-камери ».
3
Натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Властивості». У вікні, перейдіть на вкладку «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». Знайдіть рядок з веб-камерою, через контекстне меню викличте аплет «Властивості пристрою». Скопіюйте значення рядка «Код пристрої», наприклад, PCIVEN_6486 & DEV_1С30 & REV_12.
4
Поверніться до відкритої вкладці браузера, вставте вміст буфера в порожнє поле і натисніть кнопку «Шукати». В результатах пошуку, як правило, відображаються драйвера для пристроїв однієї моделі, але для різних операційних систем. Таким чином ви дізналися модель камери і можете скачати драйвер для цього пристрою.
5
Якщо цим способом не вдалося отримати потрібну інформацію, встановіть утиліту з діагностики комп'ютерних пристроїв. Щоб її скачати, клацніть мишею за наступним посиланням http://www.aida64.com/downloads. Виберіть потрібний продукт, тип файлу (exe-файл або zip-архів) і натисніть кнопку Download.
6
Після установки і реєстрації програми в інтернеті запустите її. У вікні, програми зверніть увагу на лівий стовпець - виберіть розділ, а також тип пристрою. У правому стобце буде відображена інформація про модель пристрою, а також посилання для завантаження актуальних драйверів.