Як організувати парковку у дворі.

Мати приватне паркувальне місце під дворі - мрія автовласників. І можна скільки завгодно лаяти незручний план забудови міст, а можна самостійно в законному порядку вирішити цю проблему. Якщо поруч з будинком є невелика площа, яка ніяк не використовується, можна отримати дозволу на перепрофілювання її під автомобільну парковку.
Інструкція
1
Зверніться в обслуговуючу комунальну компанію вашого будинку. Напишіть заяву від імені мешканців будинку (будинків) на отримання дозволу самостійної організації безкоштовної автопарковки. У заяві вкажіть план того місця, де планується зробити парковку. Зробіть точні виміри майданчики і вкажіть, з якого матеріалу буде зроблено покриття майданчика (асфальт, штучний газон та ін.). Це місце має бути вільно від будівель і не повинно ставитися до зеленої зони.
2
Експлуатуюча організація після отримання вашої заяви повинна відправити запит до адміністрації міста або префектуру району. З нею повинні надіслати документ про те, що дана земля знаходиться у вільному володінні, тобто на неї немає планів забудови, і вона може використовуватися під безкоштовну парковку. Якщо ж у даній землі є обтяження, вам доведеться пошукати нову територію.
3
Отримайте в експлуатуючої організації дозвільні документи на проведення ремонтних робіт на зазначеній ділянці. Зберіть збори мешканців будинку, зробивши порядком організацію безкоштовного паркування під дворі . На зборах вирішите, скільки чоловік бажають взяти участь в організації парковки. Виходите з того, що на один автомобіль необхідно мінімум 4 м2 площі, тому кількість місць буде обмежена.
4
Знайдіть підрядну організацію, яка займається будівництвом доріг або благоустроєм. Якщо вам необхідно покласти асфальтове покриття на грунт, можна обмежитися тільки зміцненням грунту піском і гравієм і покласти асфальт в один шар. Для штучного газону грунт необхідно вирівняти піском і гравієм, зміцнити за допомогою металевих сіток. Штучний газон, до того ж, вимагає проведення профілактичних робіт, пов'язаних з його сезонної заміною. Усі витрати на ремонтні роботи лягають на тих, хто побажав стати власником особистого машиномісця. Крім влаштування покриття закладіть в кошторис установку шлагбауму.