Як замінити батарейку в годиннику Casio. заміна батарейок casio інструкція.

Годинники Casio бувають електронними та електронно-механічними. Вони значно менш чутливі до потрапляння пилу, ніж механічний годинник з пружинним приводів. Тому їх можна відкривати в домашніх умовах і самостійно міняти батарейку .
Інструкція
1
Незважаючи на незначну чутливість годин Casio до потрапляння дрібнодисперсного пилу, підготуйте робоче місце так, щоб великоїпилу, видимої неозброєним оком, на ньому не було. Забезпечте гарне освітлення. Врахуйте, що після самостійної заміни батарейки годинник втратять водонепроникність. Якщо це дли вас важливо, скористайтеся послугами майстерні. Так само поступите і в тому випадку, якщо годинник знаходиться на гарантії.
2
Нижні кришки кріпляться на годиннику по-різному. Якщо вона просто туго вставлена в корпус, піддіньте її тонкої шліцьовій викруткою і акуратно витягнете. Загвинченими кришку викрутити. Якщо ж вона тримається на чотирьох гвинтах, акуратно виверніть їх мініатюрної хрестової викруткою. Відокремивши кришку, щоб не загубити герметизирующую гумову прокладку і не порвіть її. Ні в якому разі не затискайте годинник в лещата як при розбиранні, так і при складанні.
3
Зверніть увагу на те, як встановлена батарейка. Зазвичай вона звернена плюсовим висновком вгору. Останній з'єднаний з корпусом елемента. Обережно подденьте його діелектричним предметом і витягніть. При необхідності відсуньте перед цим верхню плоску пружину.
4
Відкриті годинник покладіть в чисту герметичну коробочку. За новим елементом рушайте в підземний перехід - найчастіше ними торгують там. Не намагайтеся придбати батарейку в годинниковій майстерні - в ній з вас візьмуть разом з ціною батарейки і вартість її заміни, хоча остання і не здійснювалася. Покажіть елемент продавцю і купите такий же. Чи не закорочуйте його.
5
Встановіть батарейку в години, дотримуючись полярності, і при необхідності притисніть зверху плоскою пружиною. Переконайтеся, що прилад запрацював. Встановіть кришку на місце у зворотному порядку, не забувши герметизирующую гумову прокладку. Якщо кришка вдавлюється в корпус, дотримуйтеся обережності, щоб не розчавити розташоване з протилежної сторони скло годин. Перевірте роботу всіх органів управління та встановіть поточний час.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ysraPSpLfmo
Зверніть увагу
Не допускайте вплив на годинник статичної електрики. Повітря в місці, де здійснюється ремонт годинника, повинен бути не надто сухим, щоб не накопичувалися електростатичні заряди, але і не дуже вологим, інакше деталі годин можуть корродировать.
Системний блок складається не тільки з одного корпусу - в ньому також розташовуються його складові, які дозволяють запускатися комп'ютера і завантажувати операційну систему. Основною складовою є материнська плата, а на неї кріпиться безліч деталей, включаючи невеликий елемент живлення. Він потрібен для збереження деяких налаштувань і підтримки ходу системних годин. Якщо при кожному включенні комп'ютера у вас збивається значення системної дати або годин, то проблема таїться в елементі живлення, який необхідно змінити.
Вам знадобиться
  • Системний блок, викрутка «+», змінний елемент живлення.
Інструкція
1
При використанні комп'ютера більш ніж 3 роки, відбувається виснаження елемента живлення на материнській платі. Ця батарейка за своїм складом схожа з звичайної батарейкою від електронних або кварцових годин. Вони працюють за одним принципом, а термін в 3-4 роки для таких елементів живлення є критичним. Для стабільної роботи відображення системної дати рекомендується змінити батарею, до того ж батарея частково впливає на стабільну роботу всього комп'ютера.
2
Перед тим, як ви приступите до заміни старої батареї на новий елемент живлення, від'єднайте всі дроти від мережі. Щоб не викликати появу статичної електрики, доторкніться викруткою до будь-якого металевого предмета. Поверніть системний блок тильною стороною до себе, скористайтеся хрестової викруткою для розбору бічної стінки системного блоку.
3
Після зняття кришки системного блоку покладіть його на бік - так буде легше знайти розташування батарейки на материнській платі. Батарейка має розміри 5-рублевої монети, тому знайти її не важко. Для витягання батарейки можна скористатися будь-яким гострим предметом. Надавите на бічну планку держателя батарейки, вона повинна сама вистрибнути з роз'єму.
4
Після цього візьміть новий елемент живлення і поставте його на місце старої батарейки. Зберіть системний блок і підключіть його до мережі, виконавши всі дії, описані вище, в зворотному порядку.