Як замінити лампочки в Шевроле Авео. Як поміняти лампочку ближнього світла нашевролеавео.

Дуже важливо своєчасно проводити заміну згорілих лампочок зовнішніх світлових приладів автомобіля. Від цього безпосередньо залежить безпека самого водія та інших учасників дорожнього руху.
Інструкція
1
Перед заміною будь-який з ламп зовнішнього освітлення Шевроле Авео обов'язково відключайте провід від мінусової клеми акумуляторної батареї.
2
Для заміни лампи дальнього світла зніміть кришку фари, натиснувши на два пружинних фіксатора. Від'єднайте колодку з проводами від патрона лампи дальнього світла. Пружинний фіксатор поверніть, виводячи його кінці з гачків на корпусі фари. Вийміть лампу.
3
Оскільки галогенові лампи нагріваються до високої температури, а дотик до них пальцями залишає сліди, через які вона може перегоріти, надягніть рукавички. Якщо ви випадково доторкнулися до колби, протріть її ганчірочкою, змоченою в спирті.
4
Вставте нову лампу, не торкаючись колби пальцями. Прослідкуйте, щоб виступи на корпусі фари увійшли в отвори на цоколі лампи. Повернувши на місце пружинний фіксатор, зачепите кінці його за гачки, що знаходяться на корпусі фари.
5
Колодку з проводами підключіть до патрона лампи. Встановіть на місце кришку фари і зафіксуйте. Лампу ближнього світла замінюйте аналогічно тому, як замінюється лампа дальнього.
6
Для заміни лампи габаритного світла натисніть на пружинні фіксатори і зніміть кришку фари. Потягніть на себе і вийміть патрон з лампою габаритного світла з корпусу фари.
7
Вийміть згорілу лампу з патрона. Встановивши нову лампу, поставте патрон на місце. Потім зафіксуйте кришку фари.
8
Щоб замінити лампу переднього покажчика повороту, поверніть проти годинникової стрілки та вийміть з корпусу патрон. Натисніть на лампу і, так само повернувши її проти ходу годинникової стрілки, вийміть з патрона. Вставивши нову лампу, зафіксуйте її, провернув до упору за годинниковою стрілкою.
9
Приступаючи до заміни лампи заднього ліхтаря, забезпечте до нього доступ. Для цього відкрийте двері багажника. Потім відкиньте край оббивки. Дві пластмасові засувки, розташовані на верхній частині держателя ламп заднього ліхтаря, стисніть так, щоб вони вийшли з кріплення до його корпусу.
10
Натиснувши на лампочку, проверніть її проти ходу годинникової стрілки і потім вийміть з тримача. Вставте в тримач нову лампу і зафіксуйте її.
11
Повертаючи всі елементи на свої місця, спочатку вставте в корпус ліхтаря нижню частину тримача, а потім верхню і зафіксуйте. Поверніть на місце оббивку.
Кожен автомобіліст повинен постійно стежити за станом фар на своєму автомобілі, так як саме вони забезпечують безпечну їзду в темний час доби. Якщо фара тріснула або перестала працювати, то її необхідно замінити. Зробити цю процедуру можна самостійно, так як вона дуже проста.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - бавовняні рукавички;
  • - нова блок-фара;
  • - чиста ганчір'я.
Інструкція
1
Відвідайте офіційний магазин, який займається постачанням сертифікованих запчастин для автомобілів марки Chevrolet. Зверніться до продавця-консультанта з проханням показати вам блок- фару для Chevrolet Aveo. Вивчіть документацію до запчастини, переконайтеся в тому, що купується деталь оригінальна. Купуйте запчастини тільки в перевірених магазинах.
2
Вимийте автомобіль безпосередньо перед заміною фари. Заженіть його в гараж. Відкрийте капот і зніміть мінусову клему з акумуляторної батареї. Це обезструмить бортову систему харчування і дозволить уникнути короткого замикання. Прочитайте керівництво по експлуатації автомобіля Chevrolet Aveo. У ньому ви зможете знайти ілюстровану інструкцію по заміні фари.
3
Знайдіть три болта, які кріплять блок- фару . Два з них розташовані зверху, а третій знаходиться на бічній стороні, яка ближче до решітці радіатора. Акуратно візьміться за корпус фари, трохи потягніть на себе і витягніть її з гнізда. Не забудьте надіти бавовняні рукавички, щоб не пошкодити і не забруднити руки.
4
Знайдіть з тильного боку дроти, що йдуть до фарі. Від'єднайте колодку проводів ближнього і дальнього світла. Ця колодка, як правило, білого кольору. При знятті беріться за корпус. Ні в якому разі не тягніть за дроти. Це може призвести до порушення ізоляції проводів. Потім від'єднайте колодки електрокоректора і габаритного вогню. Тепер фару можна повністю зняти. Якщо скло фари було розбите, то огляньте підкапотний простір. Ніде не повинно залишитися осколків від скла фари. Звільнене гніздо слід ретельно протерти і очистити від скопилася бруду.
5
Встановіть нову фару у зворотній послідовності. Порівняйте зовнішній вигляд обох фар. Вони не повинні відрізнятися ні за кольором, ні за фактурою. Накиньте мінусову клему на акумулятор та увімкніть фари. Перевірте, чи однаково світять стара і нова лампи.