Як знайти роботу в Греції.

Європейські держави із задоволенням беруть на роботу росіян і громадян країн, що входять в СНД. Однак, найчастіше їм пропонується робота, яка потребує високої кваліфікації, і, відповідно, низькооплачувана. При цьому обов'язкова вимога до більшості кандидатів - знання мови держави-роботодавця.
Інструкція
1
Щоб знайти роботу в Греції, відвідайте сайти http://www.24ru.com/001/gr03.html, http://chemodan.com .ua/greece/greece_work.html, http://greece.hh.ru, http://Greek.ru та інші. Подивіться, які вакансії найчастіше розміщують роботодавці. Так як Греція - країна туристична, то найпростіше буде знайти роботу в готелі (технічний персонал, помічник кухаря і т.д.), або місце в компанії, що організовує екскурсії. Ще там дуже розвинене сільське господарство, куди також залучаються працівники з інших країн.
2
Якщо ви маєте вищу будівельну освіту, знайти роботу в Греції вам буде легше. Справа в тому, що власних фахівців цього профілю цій країні не вистачає. Отримавши заповітний диплом, інженери виїжджають на заробітки в більш благополучні Швейцарію, Великобританію, Данію. Тому іноземні фахівці вкрай затребувані на роботах з будівництва готелів, апартаментів, ресторанів і нових магазинів.
3
Є шанс, що з пошуком роботи в Греції пощастить і творчим людям - художникам і иконописцам. Православна єпархія в цій країні дуже сильна і досить багата. І якщо ваші роботи оцінять церковні служителі, вам можуть запропонувати постійне місце при храмі.
4
Створіть резюме, в якому опишіть досвід роботи, закінчені навчальні заклади, навички, вміння. Обов'язково вкажіть, якими мовами володієте. Це один із пріоритетних пунктів, на який роботодавець звертає увагу в першу чергу. Якщо рівень вашого іноземної мови високий, або ви знаєте кілька діалектів, шанси знайти місце збільшуються в кілька разів.
5
Підготуйте рекомендаційні листи, якщо ви шукайте роботу няні, гувернантки, домробітниці. Найкраще, якщо вони будуть написані на мові приймаючої сторони, або англійською. Не забудьте вказати у листах контактні дані, за якими майбутній роботодавець зможе перевірити достовірність написаного.
Корисна порада
Перед тим, як вирушати в Грецію, здзвонитеся з роботодавцем по телефону, за допомогою Skype або спиш по електронній пошті. Попросіть його дати контакти людей, які у нього працюють, або працювали. Обов'язково зв'яжіться з ними і уточніть всі подробиці майбутньої спеціальності, тоді у вас буде шанс уникнути невдачі по приїзду до Греції.
Імміграційне законодавство Греції, що забороняє легалізацію нелегальних іммігрантів і скорочує підтримку репатріантів та економічних мігрантів, тим не менш, передбачає досить інших можливостей для бажаючих стати громадянином цієї країни.
Інструкція
1
Підтвердіть наявність постійного доходу в сумі не менше 2 тисяч євро на місяць на себе і додатково 20% на дружину і по 15% на кожну дитину, щоб отримати посвідку на проживання фінансово-незалежного особи. Крім цього, в якості перестраховки, від вас можуть зажадати внесення певної суми на рахунок, відкритий в грецькому банку.
2
Спробуйте отримати дозвіл на роботу в країні, щоб здійснити економічну міграцію. У зв'язку зі скасуванням легалізації працівників ваш потенційний роботодавець повинен мати певний статус, щоб довести державним органам вашу незамінність в якості спеціаліста для країни. Якщо ви вільно володієте грецьким і англійською мовою, є кваліфікованим управлінцем або менеджером, ваші шанси отримати роботу в Греції досить великі. Робоча віза, що дає право на здійснення трудової діяльності в країні, видається після отримання дозволу Міністерства закордонних справ і Міністерства громадського порядку Греції.
3
Отримайте можливість виїхати в Грецію , скориставшись правом на репатріацію, що дозволяє громадянам країни та їхнім нащадкам повернутися на батьківщину. Якщо ви є членом сім'ї людини, законно проживає в Греції, то маєте право возз'єднатися з нім.Создайте на території Греції закриту компанію з обмеженою відповідальністю або відкрите акціонерне товариство зі статутним капталом, що перевищує, відповідно, 18 і 60 тисяч євро, щоб отримати право на бізнес-імміграцію.
4
Подайте запит на отримання грецького громадянства на основі народження, в результаті усиновлення або визнання батьківства громадянином Греції. Якщо ви є етнічним греком, у вас є можливість отримати громадянство країни після вступу на службу в Збройні сили Греціі.Еслі ви прожили законно в країні протягом 10 років, є чоловіком громадянина Греції, маєте спільну дитину і прожили в Греції три роки, пройдіть процедуру натуралізації, щоб отримати грецьке громадянство.