Як відправити повідомлення на мобільник.

Отправить повідомлення на телефон можна різними способами, проте у всіх випадках для цього необхідний комп'ютер або смартфон. Так, смс повідомлення можна відіслати за допомогою інтернету, використовуючи спеціальні програми або сайти. І це зовсім безкоштовно.
Інструкція
1
Зайдіть на веб-сайт оператора зв'язку. Вкажіть номер телефону, щоб відправити смс повідомлення . На головній веб-сторінці натисніть посилання "Відправити смс». У віконці ви побачите спеціальну форму відправки. Вгорі неї розташовано поле для запису номера, в нижній частині - для введення тексту смс-повідомлення.
2
Вкажіть додаткові налаштування (час доставки, транслітерація, форма і т.д.), які розташовані в меню справа. Вибираючи опції, ставте галочки навпроти необхідних пунктів.
3
Перед відправкою визначитеся з часом доставки повідомлення, а також з видом тексту - літери кирилиці або трансліт. Для посилки повідомлення необхідно натиснути на пункт «Відправити». На наступній веб-сторінці відобразиться статус повідомлення «Доставлено».
4
Спробуйте відіслати смс на телефон за допомогою такої програми як Mail.Ru Агент. Щоб скористатися її функціями, потрібно завести поштову скриньку на відповідному ресурсі.
5
Після цього скачайте безкоштовну версію, встановіть її і запустіть. Потім введіть свій e-mail і пароль. Далі відкрийте програму і натисніть на пункт «Меню».
6
У вікні вкажіть номер потрібного телефону, на який потрібно відправити смс повідомлення і клацніть ОК. Після чого контакт буде відображатися у вашому списку друзів. Виберіть необхідний номер і відкрийте віконце повідомлень. Виберіть вкладку «Додати контакт». В поле для введення запишіть текст і натисніть відправити. Потім на даний телефон прийде смс, підписана вашим логіном.
7
Для відправки безкоштовних смс-повідомлень можна використовувати веб-сайт smste.ru. На головній сторінці веб-ресурсу ви побачите поле для введення потрібного номера телефону, тексту смс-повідомлення, а також підписи.