Як поставити нестандартне дозвіл.

Матриця LCD-монітора складена з фіксованої кількості точок, і найкращу якість зображення виходить тоді, коли вбрання в налаштуваннях ОС дозвіл збігається з форматом матриці. Крім основного дозволу є кілька додаткових варіантів, використання яких схвалено конструкторами, так як картинка погіршується в прийнятних межах. Всі інші значення відсутні в стандартних настройках ОС, але можуть бути задіяні за допомогою додаткових
Інструкція
1
Отримати доступ до розширеного списку екранних дозволів можна зі стандартних діалогів операційної системи. Почніть з цього способу - можливо в списку є потрібне вам значення. В ОС Windows 7 для цього треба натиснути правою кнопкою миші по фонової зображенні на робочому столі і вибрати в контекстному меню рядок «Дозвіл екрану».
2
У вікні, клацніть по посиланню «Додаткові параметри», а в наступному вікні натисніть кнопку «Список всіх режимів». В результаті відкриється чергове, третє вікно налаштувань.
3
В цьому вікні розміщений довгий список дозволів і відповідних їм частот оновлення екрану. Перегляньте його і, якщо знайдете потрібний варіант, виділіть рядок і натисніть кнопку OK. Закрийте кнопкою OK і інші два вікна.
4
Якщо потрібне дозвіл настільки нестандартно, що його немає і в розширеному списку, доведеться користуватися додатковим програмним забезпеченням. Можливо, в ваш комп'ютер вже встановлена потрібна програма, призначена для управління відеокартою. Це може бути будь-яка з версій Catalyst для відеокарт ATI або nVidia для GeForce. В залежності від програми порядок дій буде різним. Наприклад, для nVidia почати треба зі клацання правою кнопкою по фоновому зображенню і вибору пункту «Панель управління nVidia» під сплив меню.
5
В панелі nVidia клацніть по посиланню «Управління користувальницькою дозвіл м» в розділі «Дисплей» і натисніть кнопку «Створити». Відкриється окреме вікно налаштувань нового дозволу.
6
В поля «Пікселів на робочому столі по горизонталі» і «Строк на робочому столі по вертикалі» введіть число точок у відповідних напрямках. З інших налаштувань, можливо, буде необхідно підбирати значення «Бітов на піксель».
7
Натисніть кнопку «Тест» у правого верхнього краю вікна і відеокарта спробує перемкнути зображення в заданий вами режим відображення. Якщо це вийде, то закрийте вікно. Нестандартне дозвіл буде додано до загального списку, і ви зможете користуватися ним звичайним способом.