Як грати з кішками.

Більшість кішок можуть грати і розважатися годинами. Але роблять вони це в той момент, коли самі захочуть, а не за бажанням господаря. Багато кішки можуть грати як з господарем, так і поодинці, наприклад з м'ячиком, клубком, а насправді - з будь-яким предметом вашого будинку.
Вам знадобиться
  • Газети, паперові пакети, м'ячики, пухнастий клубочок або фальшива миша, нитка.
Інструкція
1
Граючи з кішками , необхідно дати зрозуміти, що ідея гри належить саме їм. Можна дати кішці коробку, щоб вона в ній яку ховала, або сама ховалася. Якщо кішок дві, то їх можна застати навіть за грою в хованки. Коробка повинна бути міцною і зручною - важливо, щоб кішка змогла легко звідти вибратися.
2
Дуже захоплюючою грою для кішок є фальшива миша. Для цього потрібно, прив'язавши до нитки пухнастий клубочок, поворухнути їм перед кішкою. Вона зрозуміє, що це не справжня миша, але представивши її живою, почне за нею ганятися. Така гра надовго захопить вашу улюбленицю. Пухнастий клубочок можна посмикати в повітрі і переміщати по підлозі, все це додасть інтриги грі.
3
Багатьом кішкам подобається звук шурхоту, і прекрасним розвагою може послужити газета, паперовий пакет, зім'ятий чек, обрізки від квитанцій і т.п.
4
Дуже часто кішкам подобається гра з погонею. Зазвичай таку гру кішка починає сама, закликаючи до неї приєднатися. Вона починає бігати по дому, щоб господар почав її переслідувати. Розважатися таким чином кішки починають ближче до вечора. Обов'язково підтримаєте ідею гри, як тільки помітите, що улюблениця носиться з кутка в куток, як стадо бізонів.
Корисна порада
Зробити життя своїх кішок різноманітною та захоплюючою може кожен господар, а улюблений вихованець завжди оцінить докладені старання для нього.
Сибірські кішки - ласкаві, розумні, сильні і рухливі тварини, природжені мисливці за мишами та іншими дрібними гризунами. Ідеальне місце для їх утримання - це заміський будинок, хоча відмінно приживаються сибіряки і в звичайних міських квартирах. Щоб підтримувати кішку цієї породи у відмінній фізичній формі, недостатньо лише правильно годувати її, з сибіряком потрібно ще й часто грати.
Інструкція
1
Багато власників сибірських кішок не випускають своїх вихованців на прогулянки, боячись втратити їх. Внаслідок цього сибіряки нудьгують і починають руйнувати все навколо себе: псують меблі, дряпають двері, гризуть взуття. Щоб не допустити такої поведінки сибірської кішки, виводите її погуляти хоча б на півгодини на спеціальному котячому повідку, який не дасть тварині втекти від вас далеко. Придбати таке пристосування ви можете в будь-якому зоомагазині.
2
Реалізуйте потреби сибірської кішки в регулярному русі. Забезпечте її найнеобхіднішими пристосуваннями для тренувань: іграшками для фізичного розвитку та веселого проведення часу, а також спеціальним котячим гімнастичним обладнанням для стрибання і лазіння. В результаті щоденних ігор і тренувань ваша сибірська кішка завжди буде здоровою та веселою.
3
Зробіть з порожньою картонної коробки найпростіший гімнастичний снаряд для свого вихованця. Вашій кішці дуже сподобається ховатися в картонному «будиночку», залазити і вилазити з нього. Можете поставити кілька різних за розміром коробок друг на друга. Будьте впевнені в тому, що ваш сибіряк прийде в повний захват від такої «піраміди».
4
Спорудіть для своєї сибірської кішки конструкцію для лазіння з дерев'яних планок, скріплених між собою. Якщо вихованцеві набридне грати з таким пристосуванням, поміняйте висоту і форму планок, покладіть на одну з них яке-небудь котяче ласощі. Переконайтеся в тому, що зібрана вами конструкція абсолютно безпечна для сибіряка.
5
Щодня грайте з кішкою м'ячиками, іграшковими мишками, кульками від настільного тенісу, котушками з-під ниток. У іграшок не повинно бути дрібних деталей, які сибіряк може відгризти і проковтнути, і гострих кутів, якими він може поранитися.
6
Постійно спостерігаючи за своїм домашнім улюбленцем, ви дізнаєтеся про багатьох його перевагах, що стосуються іграшок, розваг і фізичних тренувань.