Як закріпити душову кабіну. опис установки дверей на душову кабінку.

Душові кабіни користуються великим попитом і це не дивно, адже вони відрізняються гарним дизайном, істотно економлять корисну площу в ванній кімнаті, а також досить практичні в експлуатації. Душові бокси оснащені безліччю додаткових корисних функцій, наприклад, гідромасаж, радіоприймач, годинник і т.д. Закріпити душову зможе кожен домашній майстер.
Вам знадобиться
  • - силіконовий герметик;
  • - викрутка;
  • - ніж;
  • - набір ключів;
  • - рівень;
  • - саморізи;
  • - шайби.
Інструкція
1
Розпакуйте душову кабіну і переконайтеся в тому, що в наявність є всі комплектуючі. Розкладіть комплектуючі в зручному для вас місці, щоб надалі з ними легше було працювати. Запасіться додатковими саморізами і шайбами, так як кріплення з комплекту може і не вистачити.
2
Починайте зі збірки піддону. Встановіть його на ніжки і вкрутіть до упора в його посадочні місця довгі шпильки. Нагвинтіть на шпильки гайки і накиньте шайби.
3
Потім надіньте навхрест каркас опори душового піддона. Слідом за цим зафіксуйте центральну ніжку: закрутіть її, надіньте шайбу, накиньте контргайку і підібгайте до упору. Після цього одягніть другу гайку, яка буде опорної контргайкой для різьбовій ніжки.
4
Використовуючи саморізи, прикріпіть кріпильні балки піддона до вбудованим в склопластик брусків. Встановіть на ніжки пластикові опори - кронштейни для екрану піддону. За допомогою ватерпаса перевірте площину ніжок піддону.
5
Приступайте до збірки скляного огородження. Сторона скла, що має найбільшу кількість отворів - це верх. До стеклам прикріплена кромка, що має пази для кріплення до арки огорожі. Засуньте одне в інше.
6
Підніміть скло і нанесіть на нього шар прозорого силікону. Опустіть скло і затягніть гвинтик на притискної лапці. Слідом за цим скріпіть саморезом стійку і арку - направляючу кабіни.
7
Одягніть на скло силіконовий ущільнювач («пелюсткою» усередину). Промажьте піддон кабіни під направляючої силіконовим герметиком і встановіть скла огорожі.
8
Нанесіть силікон на місце стику душової кабіни з бічною панеллю. Закріпіть бічні панелі кабіни за допомогою малих саморізів. Тепер ці панелі необхідно прикріпити до піддону, використовуючи для цього саморізи.
9
Для монтажу дверей встановіть верхні і нижні дверні ролики і надіньте на краю скляних дверцят силіконові ущільнювачі. Потім встановіть двері душової. Для регулювання і оптимального змикання дверей кабінки підтягніть викруткою верхні ролики.
10
Виконайте монтаж даху душової кабіни. Встановіть лійку душу і закріпіть шланг. Слідом за цим встановіть ручки, полки, дзеркало та іншу фурнітуру.
Зверніть увагу
Всі роботи проводите в будівельних рукавичках, так як скловолокно піддону може занозить руки!
Корисна порада
Рекомендується під каркас прокласти шар Пеноплекса, що компенсує нерівність скловолокна піддону.