Як оформити анкету для дитини.

Як все-таки здорово провести відпустку всією сім'єю закордоном, де-небудь на березі блакитного моря або в овіяній легендами країні! Щоб здійснити таку подорож, необхідно заповнити анкету для закордонного паспорта на дитини. Краще оформити біометричний паспорт нового зразка з терміном дії 10 років.
Вам знадобиться
  • - свідоцтво про народження вашої дитини;
  • - вкладиш про громадянство (штамп);
  • - паспорт громадянина РФ (для дітей старше 14 років);
  • - старий закордонний паспорт дитини (за наявності);
  • - копії паспортів батьків;
  • - свідоцтво про зміну прізвища, імені, по батькові (за наявності);
  • - свідоцтво про усиновлення (за наявності);
  • - копія свідоцтва про укладення шлюбу (якщо прізвище дитини відрізняється від прізвища батьків).
Інструкція
1
Заповніть анкету для дітей на комп'ютері прописними буквами, включивши Caps Lock, без скорочень, у форматі pdf. Для цього на комп'ютері встановіть програму Adobe Acrobat Reader. Для заповнення лицьової сторони анкети на отримання закордонного паспорта на дитини оформите з 1 по 12 графи.
2
Впишіть в першому рядку 1 пункту анкети Ф. І. О. дитини великими літерами, у другому рядку - «Ф. І. О не міняв (а) ». У 2 пункті вкажіть дату народження дитини, наприклад, «19 серпня 2009р.». У 3 графі впишіть підлогу дитини, в 4-й - місце його народження, наприклад, «р Псков », в 5-й - місце реєстрації батька або матері (заявника).
3
Перейдіть до 6 пункту, у верхньому рядку вказавши громадянство дитини «Російська Федерація». У нижньому рядку, за відсутності громадянства іншої країни, напишіть «немає». У 7 графі впишіть реквізити свідоцтва про народження або паспорта (для дітей старше 14 років).
4
Позначте в 8 пункті мету отримання біометричного паспорта. Найчастіше тут пишуть «для тимчасових виїздів за кордон». Якщо метою отримання закордонного паспорта є проживання в іншій країні, назвіть її, наприклад, «для проживання в Англії».
5
В 9 пункті вкажіть отримання закордонного паспорта «первинне», «замість використаного», «замість зіпсованого» або «замість втраченого». В останньому випадку необхідно додати довідку з поліції про втрату закордонного паспорта. 10 пункт - «не засуджено (а), не притягнуто (а)», 11 - "не ухиляюся».
6
При наявному старому закордонному паспорті вкажіть його реквізити в 12 графі, в іншому випадку залиште поле незаповненим. Дитина старше 14 років ставить на лицьовій стороні анкети свій підпис.
7
Після заповнення лицьової сторони анкети для закордонного паспорта на дитини перейдіть до заповнення зворотного боку. 13 пункт, як і 1, складається з 2 рядків. В 1 рядку вкажіть Ф. І. О. законного представника дитини. Якщо Ф. І. О. змінювалися, то у 2 рядку необхідно вказати колишні дані заявника, орган ЗАГС і місто. Наприклад, «Лучко Ніна Іванівна до 18 травня 2005р., Фрунзенський відділ РАЦС, м Псков».
8
У 14, 15 і 16 пункти внесіть відповідно дату народження, стать і місце народження заявника. У наступній 17 графі анкети для дітей впишіть повну інформацію про свою прописку - поштовий індекс, місто, назва вулиці, номера будинку, корпусу, квартири, а також номер телефону. У 18 пункті вкажіть серію і номер паспорта, дату його видачі і ким виданий, код підрозділу. Інші графи залиште порожніми.
9
Уважно перевірте, чи графи анкети для дітей заповнені великими літерами, без скорочень. Це допоможе вам оперативно отримати закордонний паспорт своєму чаду, що не повертаючись до цього питання 10 років.
Зверніть увагу
На дітей оформляється окремий біометричний паспорт нового зразка. Неприпустимо вписувати дитину в паспорт батьків.