Як запустити від імені адміністратора. Як зробити запуск від імені адміністратора.

Багато програм, запущені користувачем на Windows Vista або Windows 7, виконуються некоректно або взагалі «виснуть» і закриваються без пояснення причини відмови працювати. Таке трапляється через неповну ступеня прав користувача по відношенню до програм, а якщо бути точніше - до операцій над ними. Іншими словами, користувач або гість комп'ютера, який не є адміністратором, найчастіше може запустити програму, але ось міняти і настроювати в ній щось йому забороняє операційна система.
Інструкція
1
Як бути в такому випадку? Все дуже просто - потрібно всього-на-всього запустити програму від імені адміністратора. Робиться це в такий спосіб: клікніть на ярлик програми, яку потрібно запустити, правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора».
2
Дисплей затемна і на екрані відобразиться діалогове вікно «Контроль облікових записів користувачів». Воно попросить підтвердити запуск програми з правами адміністратора. Натисніть кнопку «Так». Через пару секунд програма запуститься.
Для забезпечення безпеки системи розробники Windows пропонують працювати під обліковим записом досвідченого користувача, а програми по необхідності запускати від імені адміністратора. У версіях Windows Vista і Windows 7 постійні запити UAC на підтвердження дій можуть стати причиною сильного роздратування щасливого власника комп'ютера.
Інструкція
1
Розкрийте вузол «Адміністрування» в «Панелі управління" і клацніть по оснащенню «Служби». Знайдіть у списку «Вторинний вхід в систему». Викличте контекстне меню клацанням правої клавіші по імені служби та виберіть «Властивості». У віконці «Тип запуску» відзначте в списку «Відключено». В розділі «Стан» натисніть «Стоп» і підтвердіть рішення, натиснувши ОК.
2
В Vista і Windows 7 можна відключити службу контролю облікових записів користувачів - ту саму настирливу UAC, яка видає запити. В «Панелі управління» розкрийте вузол «Облікові записи ...» і перейдіть за посиланням «Зміна параметрів контролю ...». Повзунок рівня переведіть в крайнє нижнє положення. UAC більше не нагадає про себе.
3
У рядок запуску програм (викликається поєднанням Win + R) введіть команду msconfig і у вікні конфігурації системи перейдіть у вкладку «Сервіс». Знайдіть у списку «Відключити UAC» і натисніть «Запустити».
4
Правда, розробники Windows вкрай не рекомендують відключати цю службу, лякаючи вразливістю системи для шкідливого ПЗ. Можна спробувати запускати програми без запиту від UAC. Відзначте курсором ярлик програми і натисніть Ctrl + Enter - програма відразу запуститься від імені адміністратора.
5
Клацніть правою клавішею по ярлику програми і вибирайте «Властивості» у випадаючому меню. Перейдіть у вкладку «Ярлик» і натисніть «Додатково». Поставте прапор в чекбокс «Запуск від імені адміністратора». У вкладці «Сумісність» відзначте пункт «Виконувати від імені адміністратора». У випадаючому меню можна відразу вибрати пункт «Запуск від імені адміністратора».
6
Викличте рядок запуску програм поєднанням Win + R або відзначте «Виконати» в меню «Пуск». Введіть потрібну команду і пр імені ті поєднання Shift + Ctrl + Enter. Програма буде запущена від імені адміністратора без запиту UAC.