Як додати сторіночку до сайту. Як відкрити свою сторінку в інтернеті.

Кожен власник веб-сайту стикається з необхідністю зміни і доповнення матеріалів. Це можна зробити за допомогою редагування раніше створених сторінок, або додавши до сайту нові.
Вам знадобиться
  • - редактор коду HTML або текстовий редактор блокнот;
  • - доступ до директорії сайту по протоколу FTP.
Інструкція
1
Перед тим як додати нову сторінку на сайт, її потрібно створити на локальному комп'ютері користувача. Для цього необхідно в спеціалізованому редакторі створити розмітку HTML, що описує форматування сторінки, додати текстові та графічні матеріали. При цьому бажано забезпечити стильове єдність сторінок сайту. Не варто використовувати в новій сторінці червоний фон, якщо всі інші мають чорний. Щоб не створювати всю розмітку заново, скачайте з сервера вже існуючу сторінку, а потім відредагувати її. У новій сторінці варто створити посилання на раніше створені документи, щоб надати користувачеві можливість перейти на них, не натискаючи кнопки «назад» у браузері.
2
Після того як сторінка створена, необхідно завантажити її на сервер. Для цього використовується протокол FTP. Щоб працювати з ним необхідна програма-клієнт, наприклад FileZilla. Існує безліч комерційних і безкоштовних додатків на будь-який смак. В програмі необхідно вказати адресу FTP сервера, на який буде проводитися завантаження, ім'я користувача і пароль. Всю цю інформацію можна отримати у провайдера, що надає майданчик для розміщення сайту. Після того як підключення встановлено, завантажте HTML-файл на сервер. Не забудьте про картинки та інші файли, використані при розробці сторінки. Всі вони повинні бути завантажені в ту ж директорію, в якій розташований HTML файл, інакше користувачі сайту не зможуть їх побачити.
3
Тепер сторінку завантажено на хостинг і доступна за власним адресою. Але поки не неї не веде ніяких посилань, і користувач (і пошукові машини) ніяк не зможе її знайти. Необхідно поставити посилання на нову сторінку на раніше створених сторінках сайту, тобто відредагувати їх. Далеко не всі FTP-клієнти підтримують правку файлів на сервері, аналогічно як це реалізовано в провіднику windows. Сторінки необхідно завантажити на комп'ютер, відкрити в редакторі, додати посилання, а потім завантажити назад, затираючи старі версії файлів. Після виконання всіх дій важливо протестувати працездатність посилань. Опечатка в URL-адресі сторінки призведе до появи помилки при спробі її завантаження.