Як відновитися після опромінення. променева терапія. Як відновити організм.

Всі люди переносять променеву терапію по-різному. Хтось відчуває себе як завжди, інші хворіють. У будь-якому випадку організм необхідно відновлювати після опромінення, щоб посилити захист і уникнути рецидиву хвороби.
Інструкція
1
Проходьте реабілітаційний період під пильною увагою лікаря. Повідомляйте йому про все, що вас турбує. Після проведення променевої терапії вам призначать спеціальні препарати, які необхідно приймати за певною схемою - про це вам розповість фахівець.
2
Займайтеся легкої фізичною активністю - це допоможе відновити захисні сили організму. Звичайно, бігати не потрібно, достатньо і просто піших прогулянок на свіжому повітрі. Перші 4-6 тижнів після опромінення людина відчуває загальну слабкість і постійне бажання прилягти, але організму не потрібно давати застоюватися.
3
Випивайте не менше 3 літрів рідини на добу. Це може бути як звичайна, так і мінеральна вода, а також натуральні соки, компоти і морси. Не пийте солодкі газовані напої - в них не міститься корисних компонентів.
4
Відмовтеся від шкідливих звичок. Важливо, щоб в організм надходило якомога менше токсинів. Деяким пацієнтам для поліпшення апетиту рекомендують випивати 200 мл пива або 100 мл червоного вина - це тільки після консультації з лікарем.
5
Дотримуйтеся збалансованого харчування. Рекомендоване співвідношення білків, жирів і вуглеводів 1: 1: 4. Повністю виключіть з раціону ковбасу, копчені продукти та інші шкідливі смакоту. Їжте тільки натуральну їжу, в якій мінімум смакових добавок.
6
Носіть вільний одяг, щоб місце опромінення не натирають матеріалом. Не використовуйте будь-які косметичні засоби, якщо вам їх не рекомендував лікар. Уникайте контакту шкіри з прямими сонячними променями, обов'язково прикривайте уражені ділянки тіла.
7
Регулярно проходите обстеження в лікарні. А якщо вас турбує біль, погіршився стан або піднялася температура, зробите незапланований візит до лікаря.