Як розігнати модем Huawei.

3G модем - USB пристрій, який повинен забезпечувати швидкий інтернет. У зв'язку з тим, що останнім часом користувачів бездротового зв'язку стає більше, пропускної здатності на всіх не вистачає і заявлені операторами параметри перестають відповідати дійсності.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - модем Huawei;
  • - USB шнур;
  • - хороший рівень прийому будь-якого оператора стільникового зв'язку.
Інструкція
1
Модеми Huawei використовують різні оператори зв'язку та підносять їх під власними брендами. Швидкість прийому даних залежить від безлічі факторів: обсягу і завантаженості каналу самого оператора, особливостей тарифного плану, місцеположення абонента і пристрої. На швидкість інтернету впливає і використовувана вами модель базового Huawei. Якщо вона застаріла, пристрій не зможе забезпечити високі показники прийому даних.
2
Huawei чутливі до сигналу мережі. Інтернет підключиться, навіть якщо в програмі пристрою не висвічуватимуться ділення антени. Щоб поліпшити ці показники, спробуйте поміняти місце розташування модему. Зверніть увагу на USB-роз'єм. В деяких моделях (Huawei E367) він забезпечений поворотним механізмом. Підключений до комп'ютера Huawei можна повернути і вертикально, і горизонтально. Підключіть модем за допомогою 1-2 метрового шнура-USB і перемістіть ближче до вікна. Врахуйте, що більш довгий кабель буде погіршувати рівень прийому мережі.
3
USB-модеми пристосовані для роботи тільки з SIM-картою конкретного оператора. Якщо сигнал мережі цього провайдера слабкий, збільшити його можна за допомогою додаткової антени. Врахуйте, гнізда для підключення зовнішнього пристрою присутні не у всіх моделей, наприклад, у E367 E1820 вони є, а у E1550 немає. Перш ніж купувати модем, упевніться, чи є стійкий сигнал мережі обраного оператора зв'язку у вашій місцевості. Орієнтуйтеся на кращі показники рівня прийому.
4
Якщо ви берете 3G модем для скачування файлів, користуйтеся менеджерами закачувань, наприклад ReGet. Такі програми сприяють поліпшенню показників прийому даних. Крім ReGet існує безліч інших менеджерів завантажень: Download Master, FlashGet, Universal Share Downloader. Є навіть спеціально пристосовані під популярні сервіси - VKMusic, LoviVkontakte для соціальної мережі «ВКонтакте». Викачані за допомогою YouTube Downloader відео-файли можна конвертувати в інші формати, використовуючи цю ж програму.
Корисна порада
Спробуйте скористатися методом, для якого доведеться змайструвати антену з алюмінієвої банки. Для початку акуратно видаліть верхню частину. Потім, відступаючи трохи від дна, підготуйте отвір під модем. Встановіть пристрій в банку, підключіть до USB-шнуру та комп'ютера. Потім помістіть модем в банку ближче до вікна і закріпіть конструкцію скотчем.