Як запам'ятати інформацію.

Напевно, кожна людина за своє життя зустрічався з проблемою, коли яка-небудь важлива інформація стиралася з пам'яті. Особливо близька ця проблема студентам і школярам. Існує кілька способів, які спрощують запам'ятовування, роблять його надійним. Ці способи можна назвати законами пам'яті.
Інструкція
1
Закон уваги. Для того щоб якісно запам'ятати будь-який матеріал, ви повинні повністю сконцентрувати увагу на ньому. Основними факторами, які негативно впливають на запам'ятовування інформації, є: відволікаючі впливу (наприклад, шум або радіо), втому, сторонні думки, поспіх або роздратування.
2
Закон яскравості. Найбільш твердо запам'ятовується все незвичайне і яскраве. За день ви можете зустріти величезну кількість людей, але до вечора ви згадайте тільки тих, які відрізнялися від інших. Тому перед запам'ятовуванням матеріалу постарайтеся надати йому незвичайність.
3
Закон значущості. За значущістю інформацію можна розділити на три групи: • Життєво важлива інформація (наприклад, знання про небезпеки) запам'ятовується дуже швидко і назавжди. • Цікава і важлива інформація також досить легко запам'ятовується. • Вся інша інформація. Вона засвоюється найбільш важче.
4
Закон мотивації. Для того щоб краще запам'ятати інформацію , ви повинні переконати себе в тому, що вона відіграє велику роль у вашому житті. Наприклад, ви отримаєте швидке підвищення, перемогу в конкурсах.
5
Закон розуміння й осмислення. Намагатися завчити матеріал без його розуміння практично марно. Зрозумівши і осмисливши інформацію , ви полегшите роботу своєї пам'яті.
6
Закон настройки і установки. Спершу постарайтеся вирішити, на скільки часу вам необхідно запам'ятати інформацію . Це допоможе вашому мозку правильно розмістити запам'ятовуються дані. Перед запам'ятовуванням прочитайте текст, це дозволить підготуватися до роботи, оцінити складність тексту. Також дуже корисно згадати все, що ви пам'ятаєте з даного питання.