Як відрізнити справжню ікру від підробленої.

Ікра є дуже цінним харчовим продуктом. В даний час цей делікатес продається практично скрізь, тільки от його якість не завжди радує. Тому, щоб не нанести шкоди своєму здоров'ю, дуже важливо знати, як відрізнити справжню ікру від штучної.
Інструкція
1
Перш за все, зверніть увагу на інформацію, зазначену на банці з ікрою. В даний час стала зустрічатися суміш натуральної та штучної ікри.
2
Згідно ГОСТу, ікра може бути оброблена тільки кухонною сіллю без будь-яких консервантів, а потім заморожена. Термін зберігання цього продукту при температурі не вище -18 градусів становить не більше 1 року і -25 градусів - не більше 14 місяців. Крім того, на упаковці повинні бути детально викладені правила розморожування ікри перед вживанням.
3
Зверніть увагу і на саму баночку. Справжня ікра повинна бути упакована тільки в скляні банки. Такий посуд хімічно нейтральна на відміну від жерстяної баночки, в якій відбувається окислення металів. Крім того, завдяки прозорості тари можна побачити колір, розмір і якість ікри. Якщо вона виглядає як ніби покрита інеєм, швидше за все вона підроблена. Ікра високої якості завжди розсипчаста, ікринки мають однаковий розмір і красивий колір.
4
Видобувають ікру в липні-серпні, тому, якщо на баночці зазначений інший місяць, не купуйте її - якість такого продукту буде бажати кращого.
5
Кришка банки не повинна прогинатися і вже тим більше не повинна бути роздутою. Маркування на кришці банки з якісною ікрою повинна бути проштампована зсередини, якщо цифри втиснули всередину - це підроблена продукція.
6
Справжня і високоякісна продукція повинна бути щільно заповнена ікрою в баночці.
7
Ікра першого сорту має ідеально підібрані за розміром ікринки. Ікра ж другого сорту складається з суміші «яєць» різних лососевих. Від цього продукт виглядає менш привабливо.
8
Даний делікатес може продаватися і на вагу. Якщо ікра має вигляд безформною маси, прилипає до лопатки, будьте впевнені - це підробка.
9
Є дуже простий спосіб перевірити ікру на якість. Для цього 2-3 ікринки опустіть в гарячу воду. Якщо ікра підроблена, вона розчиниться в окропі.