Як повернути натуральний колір волосся.

Трапляється, що ви розумієте, як вам йде ваш природний колір волосся тільки після довгих експериментів з іншими відтінками. І, якщо перетворення блондинки назад в шатенку або брюнетку - завдання з легких, то повернути волосся ам, пофарбованим у темний колір , їх природний світлий відтінок - справа довга і непроста.
Вам знадобиться
  • - пілінг-шампунь;
  • - фарба на 1-2 тони темніше вашого природного кольору;
  • - нестійка фарба.
Інструкція
1
Пожалійте свої волосся и і не намагайтеся вирішити цю задачу з одного разу. Для того щоб відразу вимити весь пігмент, вам доведеться скористатися вкрай агресивними змивки, які не просто зашкодять структуру волосся а, а практично зруйнують його.
2
Зробіть настільки коротку стрижку, наскільки ви можете собі дозволити. Стрижка не лише спрощує перехід від забарвлених волосся до природного колір у, але і дозволяє волосся ам швидше рости, усуває посічені кінці, полегшує всю масу волосся, що також позитивно позначається на оздоровленні всієї шевелюри.
3
Мийте волосся и шампунями для глибокого очищення, також називаються, пілінг-шампунями. З відомих марок до них відносяться Herbal Essences Degunkify, Bonacure Deep Cleasing, Senscience Shiseido Lab. Такі шампуні отшелушивают мертві клітини, м'яко вимивають штучний фарбувальний пігмент, просто добре вимивають бруд і пил, дозволяючи волосся ам і шкірі голови інтенсивніше вбирати різні маски. Зазвичай такі шампуні не вживають частіше одного разу на тиждень, але на різних засобах є різні інструкції, краще ознайомитися з тією, що розміщена на тому флаконі, який ви придбали.
4
Офарблюйте окремі пасма і коріння волосся в відтінок, який на 1-2 темніше вашого природного відтінку. Пігмент з часом трохи змиється і в кінцевому підсумку зіллється з вашим природним колір ом волосся. Кожен раз підфарбовуйте все менше пасом по всій голові, наближаючись до природного колір у. Зараз у моді мелірування, брондірованіе, фантазійне фарбування, і вам це тільки на руку.
5
Якщо ви не хочете мати «строкату» голову, фарбуйтеся нестійкою фарбою для волосся, дія якої триває від 3 до 6 тижнів. Вибирайте ту, чий склад містить різні доглядають речовини.
Рідкісна жінка сьогодні може похвалитися красивим натуральним кольором волосся. Більшість же регулярно фарбують волосся і вже не пам'ятають точно, який же відтінок є рідною для їх шевелюри. Якраз таке широке поширення фарбування і дало жінкам безцінний досвід і розуміння - кращого кольору, ніж натуральний не може запропонувати жодна сама передова система фарбування. Тому рано чи пізно кожній жінці доводиться задуматися про те, як повернути натуральний колір, не вдаючись до допомоги салонних фахівців.
Вам знадобиться
  • - тонуюча фарба вашого "рідного" відтінку
  • - спеціальна смивка (для блондинок)
Інструкція
1
Приготуйтеся до того, що вам знадобиться чимало часу для повернення натурального кольору волосам.В будь-якому випадку вам знадобляться спеціальні засоби. Брюнеткам доведеться для початку купити тонуючу фарбу максимально близького до рідного відтінку. Блондинкам набагато складніше повернути натуральний колір, але і для них є варіант - купіть спеціальну змивку плюс тонуючу фарбу свого відтінку.
2
Блондинкам знадобиться попередньо провести процедуру змивки спеціальним засобом. Далі (брюнетки і блондинки) фарбуйте волосся тонуючої фарбою вашого рідного відтінку по всій довжині.
3
Тепер відрощуйте волосся, поступово зрізаючи пофарбовані кінці до повного відновлення волосся натурального кольору по всій довжині.
Зверніть увагу
Найкраще повернути натуральний колір вам допоможуть у салоні перукарі-професіонали. Якщо такої можливості немає, постарайтеся хоча б періодично, під час відновлення, консультуватися з фахівцями. Вони підкажуть вам, як з найменшими втратами і за короткий термін відновити колір волосся.
Корисна порада
Добре вимивають фарбу жирні (на масляній основі) маски для волосся. Тому перед тонуванням добре таким способом максимально звільнити волосся від стійкої фарби.