Як в китайський телефон закачати програми.

Метод встановлення нових програм на китайський телефон залежить від формату програм. Переважна більшість ігор, які розповсюджуються в інтернеті, мають на увазі використання технології Java. Самі ж китайські виробники воліють застосовувати формат MPR.
Інструкція
1
Визначте формат програми, що підлягає установці. Для цього знайдіть її розширення: .jar припускає використання Java, .mpr - підтримку технології MPR. Переконайтеся в тому, що телефон підтримує Java. Для цього вивчите додається керівництво або просто знайдіть папку з ім'ям Java. Відсутність такої папки означає неможливість установки Java-додатків.
2
Для установки Java-програм необхідно підключити телефон до комп'ютера в режимі флеш-карти і перенести файли з розширенням .jar на карту пам'яті. Після цього від'єднайте апарат від комп'ютера, використовуючи безпечний режим. Розкрийте головне меню телефон а і перейдіть в пункт «Файловий менеджер» ». Розгорніть папку, в яку були збережені файли програми, і викличте меню інсталяційний файл. Вкажіть пункт "Опції" і виберіть команду «Встановити» ». Вкажіть пункт «Карта пам'яті» в списку, місць розташування та дочекайтеся завершення процесу інсталяції. Видаліть інсталяційний файл для зменшення використовуваної пам'яті пристрою і знайдіть встановлений додаток, пройшовши по шляху «Головне меню» - «Розваги» - Java.
3
Завантажте вбрання додаток з розширенням .mpr на комп'ютер та підключіть телефон за допомогою спеціального з'єднувального кабелю, що входить в комплект поставки. Використовуйте режим флеш-карти і створіть на телефон е папку з ім'ям mythroad. Перенесіть всі завантажені файли в створену папку і перервіть з'єднання з комп'ютером.
4
Наберіть на клавіатурі телефон а * # 220807 # Виклик і знайдіть бажане додаток в списку на екрані. Скористайтеся кнопкою OK або центральною клавішею джойстика і виберіть перший рядок відкрився меню. Це поле відповідає команді запуску програми.
5
При неможливості установки потрібної програми: - вкажіть режим «Тільки SIM 2» в меню налаштувань; - змініть ім'я папки mythroad на MuiGame; - використовуйте запит * # 777755999 #.