Як підібрати весільну сукню.

Красу нареченої створює її весільну плаття . Образ нареченої стане подарунком для нареченого, який із завмиранням серця чекає зустрічі з коханою. Тому до вибору весільного плаття потрібно підійти особливо відповідально, адже наречена повинна бути самою досконалістю. Скористаємося для цього нескладними порадами.
Інструкція
1
При покупці плаття краще взяти з собою когось із близьких родичів або подруг. Часто буває, що вам знадобиться рада смотрящего з боку, їхня думка допоможе побрали правильний наряд.
2
В день примірки сукні треба надіти то нижню білизну, в якому ви будете на весіллі. Якщо ви купуєте плаття з відкритим верхом, то дуже важливо знати як воно виглядає разом з бюстгальтером, чи не занадто глибокий виріз, чи достатньо піднята груди. Такі, здавалося б, дрібні моменти відіграють велику роль у вигляді нареченої.
3
Якщо у вас худі плечі, то плаття з відкритим верхом краще не брати, щоб не підкреслювати цей недолік.
4
При узковато стегнах ідеально виглядатиме пишна спідниця.
5
Пишні форми краще не облачати в рюші - зайві обсяги додадуть ще більше візуальної повноти. Тому краще буде взяти плаття без зайвої пишності з прямою спідницею.
6
Якщо у нареченої не надто тонка талія, то тут слід звернути увагу на плаття без пояса. А якщо ви - володарка осикою талії, то плаття можна вибрати з широким поясом, який підкреслить ваші плюси.
7
При виборі плаття можна заздалегідь скласти уявлення про це вбранні. Якщо якесь плаття вам не до душі, не відповідає вашому ідеалу, то не варто піддаватися на вмовляння з боку. Все одно ви будете почувати себе «не в своїй тарілці».
8
Постарайтеся поекспериментувати - приміряйте екстравагантне плаття , а раптом воно створене саме для вас.
9
У виборі сукні важливе значення відіграє колір. Традиційне біле плаття завжди красиво, але, може бути, ви будете неперевершені в плаття кольору шампанського або в плаття холодних відтінків. Такі варіанти теж слід розглядати.
10
Багато фасони плаття в допоможуть нареченій візуально підкоригувати зростання. Якщо наречена невисока, то підійде плаття з глибоким вирізом і спадаючої спідницею. В такому плаття ви будете здаватися вище, особливо якщо зважитеся на туфлі з високою шпилькою. Для високої нареченої ідеальним буде плаття із заниженою талією і пишною спідницею.
11
При виборі сукні важливо продумати, які аксесуари ви підберете, щоб не «перестаратися». Разом з плаття м можна приміряти фату й рукавички. Для тих, хто вірить у прикмети, нагадаємо, що не прийнято дивитися у дзеркало до весілля в повному облаченні. Краще тоді зняти одну рукавичку або панчіх.
12
Особливу увагу варто приділити шнурівці корсета. В плаття ви проведете весь день, тому шнурівка повинна бути зручною і в міру вільною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ww79BAy0qWk