Як ввести в комірку формулу. Як застосує формулу до всього стовпцю.

У програмі Microsoft Office Excel основним засобом обробки та аналізу даних таблиці є формули. Для оптимізації процесів в додаток вбудовано велику кількість простих і складних функцій, які можуть бути викликані користувачем у формулах і застосовані до значень, введеним в осередку.
Інструкція
1
Формула в Excel може включати числові і текстові значення, знаки логічних і математичних операцій, посилання на інші комірки і звернення до функцій. Результатом обчислення можуть бути як числові значення, так і логічні - True/False.
2
При обчисленні формули в програмі використовується той же порядок дій, який прийнятий в математиці. Введення кожної формули починається зі знака рівності, а закінчується натисканням клавіші Enter. Використана формула відображається в рядку формул, в осередках ж видно тільки результат обчислень.
3
Ви можете або самостійно вписати формулу , або вибрати одну з вбудованих функцій. Встановіть курсор миші в тій комірці, в якій хочете отримати результат і перейдіть в рядок формул. Якщо ви хочете самі задати формулу , натисніть на клавіатурі клавішу [=] і за допомогою математичних та інших символів впишіть потрібну формулу , вказавши при цьому назви осередків у форматі А1, В2 і так далі.
4
Так, для обчислення суми даних діапазону комірок В1, В2, В3 і В4 формула буде виглядати наступним чином: = В1 + В2 + В3 + В4. При вказівці адрес комірок можуть бути використані малі літери. Після вода формули програма автоматично перетворює їх в заголовні.
5
Якщо хочете використовувати вбудовані функції, введіть у рядок формул знак рівності, зверніться до поля, розташованому біля правого краю рядка формул. За допомогою списку оберіть ту функцію, яка підійде для вашого випадку.
6
Якщо вимагається функції немає в списку, виберіть у контекстному меню останній пункт «Інші функції», відкриється нове діалогове вікно. Використовуйте групи «Виберіть функцію» і «Категорія» для того, щоб знайти підходящий для вас варіант. Коли визначитеся, підтвердіть дії кнопкою ОК або клавішею Enter.
7
З'явиться нове вікно «Аргументи функцій». Впишіть в порожнє поле назви осередків, до яких слід застосувати формулу , або виділіть їх в робочій області аркуша за допомогою миші. Закінчивши виділення, натисніть на клавішу Enter або кнопку ОК у діалоговому вікні.
8
Альтернативою останнього способу є натискання кнопки fx в рядку формул. Вона викликає «Майстер функцій», у вікні якого вам необхідно вибрати ту формулу , яка підходить для вашого випадку, вписати або за допомогою миші вказати діапазон комірок з даними і натиснути клавішу Enter або кнопку ОК.