Як водити поїзд. машиніст електровоза важка робота.

Щоб водити поїзд , потрібно вибрати кар'єру або на залізниці, або в метрополітені. Як правило, це чоловіча робота, що вимагає спеціальної освіти. Починати водити поїзд можна і в юності, і в більш зрілі роки.
Вам знадобиться
  • - відмінне здоров'я;
  • - навички роботи слюсарем;
  • - середня освіта;
  • - встановлюють особу документи.
Інструкція
1
Поступите в залізничне училище на спеціальність помічника машиніста. Якщо підійдете за віком, то навчання буде безкоштовним. Під час нього доведеться пройти практику роботи слюсарем, щоб знати, як влаштований тепловоз і електровоз. Такі навички в роботі машиніста необхідні. Вчитися треба при неповну середню освіту 3,5 роки, а після одинадцятого класу - 1,5 року. В кінці навчання буде поїзд ная практика. Здайте іспити і захистіть диплом.
2
Пройдіть медкомісію. Це один з найбільш важких етапів: здоров'я машиністу потрібно воістину залізне. Водити поїзд а - справа важка, працювати доводиться вдень і вночі. Є суворі обмеження по вазі, по серцево-судинним захворюванням, неврології і т.п. Як правило, на роботу машиністом беруть відслужили в армії чоловіків. Але таких не вистачає, тому можуть розглянути й інші кандидатури.
3
Попрацюйте дублером помічника машиніста. Після певного числа маршрутів вам запропонують скласти іспити вже на самому депо. Після цього у вас почнеться стаж помічника машиніста. Через кілька місяців такої роботи, якщо все нормально, вас чекатиме підвищення до машиніста.
4
Зверніться у відділ кадрів депо, якщо школа вже давно позаду, а управляти поїзд ом хочеться. Захопіть з собою основні документи: паспорт, ІПН, свідоцтво пенсійного страхування, трудову книжку, військовий квиток. Якщо депо потребує співробітниках, вам запропонують пройти медкомісію.
5
Коли здоров'я відповідає вимогам, претендента відправляють в дортехшколу. Там два місяці ви будете вчитися на помічника машиніста і паралельно працювати дублером на тепловозі або електровозі. Закінчивши навчання, станете повноцінним співробітником залізниці. І через рік, якщо до вашої роботи не буде претензій, отримаєте посвідчення машиніста 4-го класу.
6
Пройдіть аналогічне навчання на помічника машиніста електро поїзд а для роботи в метрополітені. Звертатися слід в будь депо цієї організації. Доведеться пройти комплексне психологічне обстеження, найсуворішу медкомісію, співбесіда з майбутнім керівництвом. Вам запропонують придбати слюсарний розряд, а потім відправлять у навчально-виробничий центр. Кілька місяців навчання закінчаться стажуванням в статусі помічника. Щоб стати повноцінним машиністом, доведеться ще раз вчитися і стажуватися з більш досвідченим напарником.
1 серпня в московському метро почав курсувати черговий тематичний поїзд. Ця подія присвячено знаменній даті - 175-річчю з початку функціонування залізниць в Росії.
У вагонах тематичного поїзда немає такої звичної і набридливої реклами; стіни прикрашені плакатами, що відносяться до залізничної тематики. Наприклад, там представлені різні фотографії, фотокопії історичних документів, що відносяться до становленню та розвитку цього виду транспорту в нашій країні. Зрозуміло, серед них - матеріали, що розповідають про першу в Росії залізниці, що з'єднала Санкт-Петербург з Царським Селом. Рішення про її будівництво було ухвалене імператором Миколою I в квітні 1836. Будівництво почалося майже відразу ж, а введена в експлуатацію ця дорога була наприкінці 1837. Свій перший рейс новий тематичний поїзд здійснив від станції «Виставкова» до станції «Міжнародна». Надалі він буде постійно курсувати на Кільцевій лінії метрополітену. Слід зазначити, що це далеко не перший тематичний поїзд у московському метрополітені. Дебютував у цій ролі потяг «Червона стріла», запущений в 2006 році на Сокольницької лінії. Він був названий так на честь відомого поїзди-експреса, коїть рейси за маршрутом Москва - Санкт-Петербург. Його вагони також прикрашені плакатами, що розповідають про залізничний транспорт. На тій же Сокольницької лінії в 2010 році запустили в експлуатацію потяг «Сокільники», який оформлений в ретро-стилі, що імітує найперший потяг московського метрополітену. Вибір гілки для цього поїзда не випадковий. Метро в Москві почало роботу в 1935 році, і поїзди ходили по маршруту «Сокольники» - «Парк культури», з відгалуженням до станції «Смоленська». Є ще п'ять тематичних поїздів. Наприклад, потяг «Акварель», що працює на Арбатсько-Покровської лінії з 2007 року. Його вагони прикрашені репродукціями художника С. Андріяки. Або потяг «Читаюча Москва», який почав роботу в тому ж 2007 році. У кожному його вагоні можна побачити матеріали, присвячені якоїсь певної літературної тематики. Ймовірно, в майбутньому пасажири московського метро побачать і інші тематичні поїзда.