Як підготуватися до іспиту за один день. Як підготуватися до іспиту за 2.

Весело і безтурботно жили весь цей час, і прямо сьогодні дізналися, що через тиждень чекає іспит? Все просто. Було б бажання, а підготуватися можна і за один вечір. Правда, оцінка буде багато в чому залежати від того, які у людини здібності, і від його удачі. Але те, що вона буде - гарантія.
Інструкція
1
Насамперед варто обдзвонити своїх знайомих, студентів старших курсів і зібрати максимум інформації про викладача. Це додасть впевненості на іспиті, ви будете знати, чого чекати, і будете готові до каверзних запитань. Буде незайвим дізнатися прізвище, ім'я та по батькові викладача, його вчений ступінь, улюблені теми в предметі, улюблені запитання на іспиті, назва предмета.
2
Візьміть список питань до іспиту і уважно його прочитайте, щоб представити предмет цілісно.
3
Потрібно знайти найбільш короткий і зрозумілий відповідь на кожне з питань, помітити, де і на якій питання лежить відповідь.
4
Не поспішаючи, дуже уважно прочитайте відповідь на кожне з питань. Там, де є необхідність, робіть паузи і розмірковуйте над прочитаним, встановлюйте логічні взаємозв'язки між різними питаннями, а також навколишньою дійсністю. З викладачем на іспиті це дозволить вам вільно спілкуватися і роздумувати.
5
Коли уявлення про предмет вже з'явилося, можна заготовити шпаргалки. Але зациклюватися на цьому не варто, просто зробіть це для підстраховки. В цілях економії часу шпаргалки краще робити максимально стислими і тільки на найважчі вопроси.Продумайте процес використання шпаргалок на іспиті.
6
Коли шпаргалки приготовані, потрібно знову прочитати відповіді на запитання. Але не варто зациклюватися на зубріння. Будьте спокійні і впевнені в собі і в своїх силах. Також почитайте матеріал з інших джерел, це дозволить впливати на мозок, грубо кажучи, з різних сторін розуміння.
7
Перечитувати матеріал перед самим іспитом не варто. У такій ситуації в голові залишиться тільки недавно прочитаний матеріал.