Як вибрати банк для кредиту.

Укладення кредитного договору - це відповідальна процедура. Необхідно зважити всі плюси і мінуси цієї дії, щоб згодом не шкодувати про ті суми. які складуть вашу переплату. Для цього правильно виберіть банк , в якому будете брати кредит.
Інструкція
1
Дізнайтеся, які банк і є у вашому місті чи області. У цьому вам допоможуть інтернет-ресурси, наприклад, такі, як Банкі.ру або інтерактивна карта ДубльГІС. У більшості своїй банк і кредитують тільки тих позичальників, які постійно живуть і працюють в тому регіоні, де знаходяться їхні відділення.
2
Дізнайтеся більше про цікавлять вас банк ах. Для цього відвідайте їх інтернет-сайти. Більш великі і довго існуючі фінансові установи викликають більше довіри. Також можете вивчити думки про лазню на різних форумах споживачів, але майте на увазі, що висловлювання приватних осіб можуть бути досить суб'єктивними. Однак таким чином ви зможете отримати корисну інформацію про манеру роботи з клієнтами конкретного кредитної установи.
3
Вивчіть пропозиції з кредитування різних банк ів. Звертайте увагу не тільки на розмір процентної ставки, а й на різні додаткові комісії, наприклад, за видачу кредиту або ведення позикового рахунку. Вони можуть значно збільшити вашу майбутню переплату. Також значно менш вигідним для вас може стати кредит з обов'язковим страхуванням. Воно може коштувати надто дорого, але при цьому не принести вам особливої користі при виникненні фінансових труднощів.
4
Порівняйте умови розгляду заявки в різних банк ах. Якщо вам терміново потрібні гроші, шукайте банк і, що надають експрес-кредити з розглядом заявки протягом дня. Швидше за все, відсоток по такій позиці буде вище, ніж при звичайній перевірці в кілька днів, але зате ви отримаєте кошти тоді, коли вони вам необхідні. При необхідності ви зможете згодом скористатися послугою перекредитування.
5
Якщо ви збираєтеся повернути кредит достроково, дізнайтеся, які правила в обраному вами банк е на такий випадок. Деякі кредитні організації призначають мораторій на кілька місяців або навіть років на дострокове закриття договору, інші вимагають комісію за перерахунок відсотків. Найкраще знати всі умови заздалегідь, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Отримати таку інформацію ви зможете у працівників банк а ще на стадії заповнення кредитної заявки.