Як швидше погасити кредит.

Одна з головних умов надання кредиту - це його повернення у визначений термін. Але при бажанні ви можете виплатити його раніше, заощадивши тим самим на відсотках. У цьому випадку необхідно знати, як правильно погасити свій кредит раніше терміну.
Інструкція
1
Перечитайте ваш екземпляр кредитного договору, якщо він зберігся. У ньому мають бути вказані умови дострокового погашення кредиту - наявність або відсутність мораторію, комісії, схема перерахунку відсотків. Проаналізуйте дану інформацію і вирішіть, наскільки вигідно для вас дострокове внесення коштів у банк. Можливо, що виплати згідно з графіком виявляться менш витратними для вас.
2
Якщо договір ви не зберегли, зверніться безпосередньо в ваш банк. Це можна зробити як по телефону, так і при особистому візиті в офіс. Дізнайтеся умови дострокового погашення, а також точну суму, яку вам потрібно буде внести. Також при необхідності дізнайтеся, чи можливо часткове погашення заборгованості. Це практикують далеко не всі банки, найчастіше для отримання знижки за відсотками вам потрібно буде закрити кредитний договір.
3
Уточніть, як саме ви повинні внести необхідну суму. Залежно від банку, це можна робити через банкомат з прийому готівки або ж у касі по пред'явленні паспорта.
4
Внесіть необхідну суму на рахунок. Після цього при необхідності підпишіть папери про закриття кредитного договору та договору про страхування зобов'язань по кредиту. Це потрібно не у всіх банках, в деяких ваш кредитний рахунок буде закритий автоматично. Якщо ви хочете позбутися від кредитної карти, вам також потрібно буде здати її в банк.
5
Для гарантії отримаєте в банку довідку про те, що ваш кредит погашений повністю. Там повинна бути дата закриття договору, а також друк фінансової організації. Такий документ стане в нагоді вам в разі будь-яких необґрунтованих претензій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i3E4yx4ypjU
Зверніть увагу
У деяких банках існує правило, згідно з яким ви не можете закрити кредитний договір в день щомісячного платежу, зазначеного в індивідуальному графіку. в цьому випадку краще всього закрити договір на день раніше дати платежу, щоб не платити відсотки за наступний місяць користування грошима.