Як відзначити 1 квітня з колегами.

Зародившись в XVI столітті у Франції при переході з Вікторіанського на Григоріанський літочислення, свято 1 квітня поширився практично по всіх країнах. Не скрізь його люблять і відзначають, але чому б не скористатися нагодою і не підняти собі і оточуючим настрій?
Інструкція
1
Для святкування 1 квітня в офісі знадобиться гарний настрій і запас дотепних, але добрих жартів. У цей день кожен намагається розіграти оточуючих і тримає вухо гостро, щоб не попастися самому. На жарт про білу спині вже ніхто не реагує. Спробуйте розіграти колег більш оригінальними способами. Наприклад, пересипте сіль і цукор в інші ємності. Сховайте що-небудь і твердите, що ніколи не бачили (безумовно, це не повинно стосуватися важливих документів, які терміново хоче бачити начальник). Можна витріщив очі від страху і прокричати, що у колеги в волоссі павук або тарган.
2
Дзвінок до директора. Навіть якщо жертва відчує підступ, то все одно остережеться і вирішить, що краще бути розіграним, ніж проігнорувати вимогу начальника. Правда, бажано, щоб у директора теж було почуття гумору, інакше на горіхи перепаде і жертві, і гумористу.
3
Влаштуйте розіграш з фотографією. Почніть здалеку. Підмовив своїх колег, і починайте все кидати багатозначні погляди на жертву, загадково посміхаючись. Через деякий час, коли жертви не буде в кабінеті, зберіться навколо комп'ютера. Як тільки розігрується увійде, все відразу починайте говорити, що вона така смілива, що ніхто б і ніколи не ризикнув викласти такі відверті фотографії в інтернет. Повірте, кілька неприємних моментів жертві гарантовані, поки вона буде згадувати, що і коли завантажувала на сайти.
4
До речі, про комп'ютери, якщо вони стоять на столах задньою стінкою один до одного, то поміняйте місцями мишки і насолоджуйтеся ошелешеним виглядом колег, які намагаються знайти поломку. Якщо ви працюєте в установі, куди приходить багато відвідувачів, то на один з кабінетів повісьте нову табличку, наприклад, з написом «буфет» і спостерігайте, як колеги із сусіднього відділу намагаються відбитися від бажаючих перекусити.
5
Які б жарти ви не вибрали, приміряйте їх спочатку на себе. Якби вони вам сподобалися на місці розігрується, то вперед. А після роботи всіх можна зібрати, щоб випити чаю з шматочком тортика, посміятися і вибачитися за невдалі жарти. Або можна влаштувати вечірку з танцями, веселими конкурсами та сюрпризами.