Як провести 1 квітня з колегами.

1 апреля! У цей день прийнято розігрувати друзів і знайомих і, звичайно, товариші по службі не виняток. Хоча, придумуючи жарти та розіграші для колег, не варто забувати, що ви теж можете стати їх «жертвою». Але в будь-якому випадку, це свято - прекрасна перевірка почуття гумору і хороша можливість від душі посміятися!
Інструкція
1
Розігруйте товаришів по службі протягом усього робочого дня, а в його завершенні зберіть вечірку і підведіть підсумок найвеселіших і вдалих подій. Але пам'ятайте, що розіграш повинен бути не образливим, і якщо у вас немає впевненості в адекватної реакції кого-небудь, краще від жарту утримайтеся.
2
Заздалегідь підготуйте грунт, щоб втягнути в свято якомога більше співробітників. Повісьте в коридорі на стіні оголошення про глобальне конкурсі, який намічається в День сміху (або розмістіть на сайті компанії).
3
А першого квітня підготуйте нове оголошення із зазначенням часу початку вечірки і там же помістіть кілька каверзних питань. Саме відповіді колег на них і будуть служити своєрідним пропуском на свято. Наприклад: - ким доводиться вилці ніж? - Як вийти без втрат з заміж? - З чого зроблений людина? - Що ви можете знайти в капусті крім дитини? - Чому ні Мороз у Діда Мороза?
4
Додатково сповістіть, що якість і кількість розіграшів та жартів підраховується по відділах, а до вечора для начальства буде представлений звіт у письмовому вигляді про зроблену за день роботи. «Продуктивний» відділ буде винагороджений.
5
Частування можна підготувати теж незвичайне. Упереміш з нормальною їжею розмістіть неїстівні страви. Добре будуть виглядати смішні таблички з написами, які будуть «характеризувати» деякі з них, наприклад, «Пироги з кошенятами», на пляшці зі спиртним «Останнє дихання».
6
Купіть в магазині приколів різні штучки, які допоможуть вам у ваших «невинних витівки». Це можуть бути гумові пиріжки, який вибухає цукор, пластмасові мухи, які підкинете в тарілки. Ви повинні змусити колег підступу чекати звідусіль.
7
Для початку запропонуйте конкурс загадок, щоб гості вечірки перестали соромитися і себе відчули затишно. Загадки, звичайно ж, повинні бути смішними з несподіваними відповідями.
8
Приблизно після третього тосту починайте розважальну програму, тому колеги вже будуть готові навіть до розіграшів. Запам'ятайте, що найкращий варіант - чергувати просто конкурси та веселі ігри з іграми-розіграшами. Вирішуйте самі - скільки їх буде, і в якій черговості вони будуть слідувати.
9
На завершення свята підведіть підсумки конкурсів і розіграшів і вручите всім присутнім забавні подарунки. Ними можуть стати: - намиста, виконані з цукерок; - дзеркало, на якому написано: «Це ти!»; - Казка «Теремок» - «посібник для початківця ріелтора»; - брязкальце або свисток - «починаючому музиканту» і т.п .