Як весело провести 1 квітня з родиною.

Перше квітня може стати доброю сімейною традицією і ще одним приводом вашим вирослим дітям з теплом згадувати дитинство і свій будинок. Трохи гумору, винахідливості і любові - і у вас вийде чудовий сімейне свято
Інструкція
1
Подайте на сніданок зелене молоко. Якщо ваша дитина їсть вранці пластівці з молоком, то можна налити йому його прямо в пластівці, попередньо крапнувши в пакет кілька крапель харчового барвника, а якщо в родині п'ють каву, то налийте молоко в прозорий глечик. Це потрібно зробити на очах у всієї родини зі звичайного молочного пакета.
2
Залийте пластівці, які ви подаєте на сніданок, на ніч водою і поставте в морозилку. Вранці присипте заморожені пластівці зверху нормальними і подивіться, як ваші діти і чоловік справлятимуться з «крижаним» сніданком.
3
пожартувати над тим членом сім'ї, який, ледве прокинувшись, відразу включає улюблений комп'ютер. Якщо таку звичку має ваш тато, то жарт можна приготувати разом з дітьми. Заклейте на комп'ютерній мишці знизу світиться датчик звичайним папірцем, і по ранку ваш тато отримає «несправну» миша. Не забудьте написати на папірці «1 квітня!».
4
Засуньте в взуття своїх домашніх носок або шматок газети. Вранці ваші домочадці будуть дивуватися, чому ж за одну ніч звичні кросівки стали їм раптом малі?
5
Скріпите булавками в ящику вашого сина чи тата все шкарпетки. Подивіться, як потягнувши один носок, він витягне цілу «змію».
6
Заклейте дверцята холодильника скотчем знизу, щоб її було чи не відкрити, і попросіть когось із домашніх дістати з холодильника продукти.
7
Зваріть на ніч яйця, покладіть їх назад, в осередку холодильника, а вранці попросіть когось із посмажити яєчню.
8
Можна насипати в цукорницю сіль або розфарбувати харчовими фарбами вечірній вечерю. Можна подати на вечерю картопляне пюре і котлети в чайних чашках.
9
Існують десятки і навіть сотні кумедних жартів і пустощів, але вони обов'язково повинні бути нешкідливими і добрими. В цей день ніхто не повинен засмучуватися і засмучуватися, простежте, щоб старші діти не жартували зло над молодшими і не допускайте образливих жартів.