Як оновити гардероб навесні.

Якщо навесні вам захотілося якихось нововведень, поновіть гардероб. Не обов'язково витрачати на це великі суми. У багатьох магазинах регулярно проводяться розпродажі і акції. Відвідуйте їх, щоб створити весняний стильний гардероб.
Інструкція
1
Проведіть ревізію в шафах. Подумайте, які предметів одягу вам не вистачає. Не варто купувати джинси, якщо у вас їх і так кілька пар. Запишіть на листочку, що саме вам потрібно придбати. Це допоможе уникнути непотрібних витрат. Визначтеся з квітами одягу, яку будете купувати. Всі предмети гардероб а повинні підходити один до одного за кольором, стилем та матеріалу.
2
Вивчіть модні тенденції. Дізнайтеся, які кольори й фасони будуть актуальні в новому сезоні. Але не варто купувати сверхмодние речі, якщо вони вам не йдуть. Підбирайте такі предмети гардероб а, які вигідно підкреслять вашу фігуру і приховають недоліки, якщо вони у вас є.
3
Відвідайте кілька магазинів. Вивчіть їх асортимент. Не варто відразу робити покупки. Обміркуйте, що саме з побаченого ви б хотіли придбати. Щоб уникнути занадто великих витрат, звертайте увагу на ті торгові точки, де проходять розпродажі. Досліджуйте асортимент зарубіжних інтернет-магазинів. Найчастіше покупки в них обходяться дешевше, ніж в звичайних бутиках.
4
Придбайте речі, які вам підійшли. Потім обдумайте, які аксесуари вам знадобляться. Не варто економити на окулярах, сумках, ременях, рукавичках і біжутерії. Саме вони задають ваш стиль. Звичайно, кожен аксесуар повинен підходити до вашого нового гардероб у.
5
Придбайте декілька шийних хусток і шалей. Вони здатні змінити будь-який наряд. Якщо гардероб у вас в спокійних тонах, то вибирайте яскраві хустки. Якщо ж ваш одяг і так досить яскрава, зупиніть свій вибір на більш спокійних кольорах. Зав'язати хустки можна десятками способів. Значить, навіть в одній блузці ви будете виглядати щодня по-різному.
6
Чи не відривайте відразу бирки від нових речей. Спочатку приміряйте все, що придбали. Можливо, щось може вам не підійти. Тоді ви зможете повернути цю річ в магазин.