Як посадити арахіс.

Арахіс - однорічна рослина, яке ще називають земляним горіхом. У регіонах з теплим кліматом можна виростити його в саду. Якщо у вас все літо дощова і прохолодна погода - спробуйте посадити рослину у звичайний квітковий горщик.
Вам знадобиться
  • - насіння арахісу;
  • - грунт;
  • - квіткові або торф'яні горщики;
  • - целофанова плівка.
Інструкція
1
Придбайте насіння арахісу. Буває він дрібнонасіннєва і крупнонасінних. Зупиніть свій вибір на другому, так як врожайність у нього трохи вище. Не купуйте відразу багато насіння, спочатку спробуйте виростити кілька рослин. Якщо перший досвід буде вдалим, на наступний рік можете розширити посадки горіха.
2
Определись, де ви будете вирощувати арахіс. Якщо у вас встигають визріти у відкритому грунті кавуни та дині, значить, ви можете садити горіх в саду, попередньо зробивши розсаду.
3
Візьміть родючу легку землю і прогрійте її до кімнатної температури. Якщо ви зібралися вирощувати арахіс будинку, то насипте грунт в квітковий горщик. Якщо ви хочете в подальшому пересадити рослину в город, то використовуйте торф'яні горщики.
4
Покладіть 2-3 горіха в один горщик - частина може не прорости. Зверху присипте землею на 1-2 сантиметри, але не глибше. Полийте посадки водою кімнатної температури, прикрийте целофановою плівкою і помістіть ємність на підвіконня.
5
Зніміть плівку, як тільки з'являться сходи. Полив здійснюйте в міру необхідності. Якщо рослина виросла і почало хилитися, підв'яжіть його, поставивши біля стовбура невеликої кілочок. Тепер вам залишається тільки чекати, коли горіх виросте - на це потрібно близько 3-4 місяців.
6
Якщо ви будете висаджувати арахіс у відкритий грунт, робіть це тоді, коли грунт прогріється до +15 градусів. Важливо, щоб не було загрози заморозків. Грядки формуйте так само, як і для кавунів. При вирощуванні в городі рослини годі й підв'язувати. Поливайте арахіс раз на тиждень, а якщо на вулиці дуже жарко, то через день.
7
Збирайте врожай по мірі його дозрівання. Якщо горіхи переспіють, то все насіння випадуть з оболонки. У середньому один кущ арахісу дає 50-70 бобів (по 1-7 насіння в кожному) з коричневою шкіркою. Горіх дуже смачний і поживний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9W1I1CZLh0s