Як залучити клієнтів в готель.

Клієнтів готелів, пересичених всілякими видами послуг, дуже важко чимось здивувати. Усталену думку про те, що відвідувач повинен задовольнятися тим, що йому пропонують, не сприяє розвитку бізнесу. Для залучення постояльців необхідно продумати цілу стратегію обслуговування.
Інструкція
1
Підніміть рівень обслуговування клієнтів. Організуйте сервіс таким чином, щоб відвідувачі відчували турботу про себе. Не змушуйте клієнтів довго чекати виконання замовлення, стежте за адміністратором, який відповідає на дзвінки і приймаючим постояльців. Якщо людина хоче забронювати номер, але не може додзвонитися, він, швидше за все, відправиться в іншу готель. Тому не дозволяйте собі упускати відвідувачів. Власник готелю навряд чи зможе встежити за всім один, тому необхідно контролювати персонал за допомогою бонусів і штрафів, що підвищить їх стимул до привітного прийому клієнтів.
2
Створіть сайт свого готелю. Враховуючи високий рівень конкуренції в цій сфері, розкрутку інтернет-порталу краще довірити фахівцеві. На сайті організуйте сервіс, що дозволяє клієнтам вибрати індивідуальні умови знаходження в готелі. Надайте постояльцям вибирати приємні для них дрібниці, наприклад, наповнювач подушок, колір білизни, бажані страви. Це дозволить вам забезпечити кожному відвідувачу унікальний відпочинок, де він буде жити на своїх умовах.
3
Залучайте клієнтів з дітьми. Далеко не кожен готель може похвалитися можливістю організувати гідний відпочинок клієнтів з малюками. Зробіть ігрову зону, прийміть в штат кілька нянь і включіть в меню дитяче харчування. За допомогою цього ви охопіть велике коло клієнтів, які не можуть отримати відповідного сервісу в більшості російських закладів.
4
Зробіть дисконтні картки для постійних відвідувачів і організовуйте тижні знижок на ваші послуги. Для клієнтів, які періодично відвідують вашу готель, потрібно побудувати систему заохочень. Робіть невеликі приємні подарунки, що дозволить вам розраховувати на додатковий приплив постояльців.
Напередодні поїздки до столиці Росії краще заздалегідь подбати про пошук відповідного готелю. Сьогодні на туристичному ринку є величезна маса пропозицій на будь-який смак і гаманець, залишається лише вибрати, що підійде саме вам.
Інструкція
1
Сьогодні знайти готель і забронювати номер в Москві найпростіше через інтернет. Щоб швидше зорієнтуватися у великій кількості пропозицій на сайті з бронювання готелів зручно використовувати спеціальні фільтри, значно звужують пошук: ви зможете вибрати потрібну станцію метро, обмежити вартість проживання або, наприклад, підібрати готель для розміщення з домашніми тваринами. Який сайт вибрати - залежить виключно від ваших особистих переваг, також варто звернути увагу на відгуки інших користувачів. Найбільш популярні на сьогодні онлайн-майданчики з пошуку готелів: Booking.com, Travel.ru, Hotels.com чи Ostrovok.ru.
2
Вибираючи готель, більшість людей в першу чергу звертає увагу на ціни, щоб не потрапити в халепу краще перевірити вартість на розміщення в цікавій для вас готелі відразу на декількох сайтах з бронювання готелів, а також знайти її офіційний сайт. У Москві існує багато міні-готелів, що пропонують бюджетне розміщення. А найбільш економним мандрівникам варто звернути увагу на хостели.
3
Більш бюджетною альтернативою готелю в столиці можуть бути різні апартаменти, розміщення в яких часто надають самі власники без допомоги посередників. Сьогодні існує безліч сайтів для пошуку короткострокової оренди приватних квартир, наприклад, Airbnb.ru. На сайті ви зможете подивитися фотографії квартири і навіть поспілкуватися з господарем.
4
Якщо ви зовсім обмежені в коштах або просто любите пригоди, вирушайте на сайт Couсhsurfing.org, де люди з усього світу пропонують розміщення в своїх квартирах безкоштовно. В якості подяки ви також зможете дати притулок у своєму будинку гостей з інших країн і міст. Звичайно, з власниками квартир можна поспілкуватися заздалегідь і уточнити всі запитання. Зручно, що на сайті також зібрані відгуки від тих, хто вже побував в гостях у тієї чи іншої людини.
Зверніть увагу
Якщо ви не володієте англійською, ви легко зможете знайти численні групи для каучсерферов в популярних соціальних мережах.
Корисна порада
При виборі готелю обов'язково ознайомтеся з відгуками гостей, величезне число реальних відгуків можна знайти на сайті Tripadvisor.ru.